12 Ağustos 2014

Nokia Lumia 720 Kamera Açılmıyor!

Telefonumun kamerası açılmıyor. Bununla ilgili müşteri hizmetleri aradığımda bir kaç işlem söylediler yaptım ama düzelmedi. Yetkili servislere götürmemi önerdiler. götürdüğümde telefonumun 1-3 gün arasında kalacağını söylediler. Bu günler içinde kullanabileceğim herhangi bir telefon istediğimde Nokıa böyle bir hizmetinin olmadığını söylediler. Tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda başta verebilirler dendi daha sonra başka birine aktardıklarında 10 gün sonra verebilirler denildi. yetkili ve müşteri hizmetlerine telefonu bıraktığımda kullanabileceğim herhangi bir telefonumun olmadığı söylesem de benimle ilgilenmediler. bir müşteri olarak mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Selim 3.041 Okunma

Cevaplar

  • Selim20 Ağustos 2014

    kamera açılmıyor bununla ilgili görüştüğüm kişilerde sorunun çözümü için bir kaç şey söylediler yaptım ama düzelmedi. yetkili servislere götürmem söylendi ve götürdüğümde telefonun 2-3 gün orada kalacağı söylendi bu süre zarfında kullanabileceğim herhangi bir telefon istediğimde ise NOKIA nın böyle bir hizmeti olmadığını söylediler. destek hattını aradığımda ise önce verebilirler dendi ama sonra başka bir kişi prosedür gereği 10 günün sonunda verileceği söylendi. bundan sonraki her görüşmemde prosedür gereği birşey yapamayacaklarını söylediler istersem telefonu yetkili servislere götürmem söylendi ve de başka birşey söylenmedi mağduriyetimin nasıl giderileceğini sorduğumda ise prosedür neyse onu uygularız başka da birşey yapamayız dendi. Bu zaman zarfında destek hattında görüştüğüm kişilere düğünümün olacağını bana en kısa zamanda yardımcı olursanız sevinirim dememe rağmen hiç bir şekilde yardımcı olmadılar ve de düğün zamanında mağdur oldum. Mersinde yetkili servise telefonumu verdiğimde ise gidip başka bir yerden telefon KİRALADIM. Telefonumu şu anda istanbul'a yetkili servise göndereceğim ama bu sürede de başka biryerden telefon kiralayacağım. YANİ MAĞDUR OLACAĞIM.

  • Selim15 Ağustos 2014

    Sorunumun çözümü için herhangi bir çaba harcamadılar sadece prosedürden bahsediyorlar. Telefonu bırakırsam telefonsuz kalacağımı vede mağdur olacağımı söylediğimde ise herhangi bir şey yapamayacaklarını söylediler. Yetkili bir kişi veya Müdürlerden herhangi birini istediğimde bağlayamayacaklarını söylediler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön