10 Eylül 2013 #2002818

Nokia İkame Telefon Vermiyor!

19/08/2013 tarihinde garanti süresi dolmamış olan telefonumu Nokia servisine(Ankara-Demirtepe) verdim. Garanti şartlarında yazan 'ürünün arızasının 15 (onbeş) iş günü içerisinde giderilememesi halinde, üretici veya ithalatçı firma, ürünün tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir ürünü tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır' ifadesine uyulmamaktadır.


Daha öncesinde gidip sorduğumda 'parça bekleniyor' denmişti. Arayıp söylediğimde ise 'elimizde telefon yok yardımcı olamıyorum' şeklinde bir cevap ile karşılaştım. Mağdur durumdayım şehir dışına yerleşeceğim ama , telefonum henüz elime ulaşmadı.

Ceren 72 Okunma

Cevaplar

  • Nokia Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildiriminizle ilgili gerekli incelemeler yapılmakta olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Telefonunuz ile ilgili soru ve sorunlarınız hakkında daha fazla bilgi için Nokia.com.tr/destek adresini ziyaret edebilir; teknik servis ile şikayet bildirimlerinizi [email protected] e-posta adresine gönderebilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön