11 Eylül 2013 #2005169

Nokia Garantili Cihazımı Garanti Dışı Kaldı!

Nokia e7-00 cihazımı açılmama şikayetinden dolayı servise götürdüm İstanbul Pendik Çarşıdaki. Cihazın faturasına bile bakmadan garantisi bitmiş dediler , oradan çıkıp cihazı aldığım yere Nokia Pendik Shop 'a sordum onlarda da garanti bitik görünüyordu. Teknik servise geri dönerek sınırden sesimi yükselttim faturayı gözlerine soktum.


İtiraz edince personel yeni diye yanlış söylemiştir, o fabrika çıkışı deyip gaflarını düzeltmeye çalıştılar . Cihazı teknik servise bıraktım bakılsın diye , 180 TL fatura çıkarttılar . Sıvı teması yazmışlar birde şaka gibi. Nereden bileceğim teknik serviste kastı olarak üzerine sıvı dökülmediğini? Çünkü ben onların ayıplarını ortaya çıkartım. İtiraz edince gelin kendiniz bakın dediler.

Tugce 98 Okunma

Cevaplar

  • Nokia Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu ile ilgili garanti koşullarının detaylarını garanti belgelerimizde bulabilirsiniz. Garanti aşağıda sayılan durumlarda geçersiz olmaktadır, ve cihazlar garanti dışı bırakılmaktadır. Arızanın doğrudan malzeme hatası, kalitesiz tasarım, ya da işçilik nedeni ile meydana gelmemesi durumunda, ürünün tüketici tarafından kullanma kılavuzu ve el kitaplarında yazılı talimatlara aykırı olarak yanlış ve kötü kullanılması , ihmal, hatalı taşınması, neme ve ıslaklığa, aşırı sıcak veya soğuk çevre şartlarda maruz bırakılması veya bu şartların ani değişikliklerine, çürümeye, oksitlenmeye, izinsiz tadilatlara, bağlantılara tabi tutulması, ürünün firmamızca yetki verilmemiş kişiler tarafından açılması ve onarılması, ihmal, kaza, bozma, yetkili servislerimiz dışında yapılan uygun olmayan montaj ve bağlantılar, doğal afetler, yangın, elektrik voltajındaki düzensizlikler veya buna benzer sebepler, besin veya sıvı maddelerinin ürün üzerine dökülmesi, kimyevi maddelere maruz bırakılması veya Nokia’nın sorumluluğu dışındaki haller Ürünün seri numarası, aksesuar tarih kodu veya Imeı numarasının çıkarılması Hücresel telefon şebekesindeki bir arızanın ürüne zarar vermesi Ürünün Nokia tarafından imal ve temin edilmemiş bir aksesuara yetkili servisler dışında bağlanması veya birlikte kullanılması ya da amacı dışında kullanılması neticesinde hasar oluşması Hücresel telefon şebekesinin parametrelerinde yapılan değişiklikler neticesinde ürün yazılımının güçlendirilmesinin gerekmesi veya Nokia Komunikasyon A.Ş tarafından Nokia ürünlerini tamir etmek üzere yetki verilmemiş bir tamirhane vs.nin üründe arızaya sebep olması Saygılarımızla, Nokia Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön