19 Aralık 2013

Nokia E72'in Hatalı Yazılımı!

Nokia E72 telefonumu bilgisayara taktığımda Nokia Suite programınız telefonun Nokia E72 (RM-530) - V091.003 diye yeni bir yazılımının olduğunu buldu. Programınızda ki yönergeleri takip ederek yeni yazılımınızı sorunsuzca yükledim. Fakat bu yüklemeden sonra telefonum yaklaşık 4-5 dakikada bir kapanıp tekrar açılıyor ve artık telefonum atıl duruma düştü.


1-Yeniden eski yazılıma dönme imkanım yok mudur ?
2-Çıkartmış olduğunuz yazılım yüzünden sorunlu hale gelen telefonu ne yapayım ?
3-Telefonumun garantisi de doldu yaptırmak için gidip bir dolu para mı ödeyeyim, yada bir dolu para verip aldığım bu telefonu çöpe mi atayım? Bu durumda ne yapmalıyım?

Recai 239 Okunma

Cevaplar

  • Recai23 Aralık 2013

    Israrla destek sayfamızı ziyaret edin diyorlar başka yaptıkları birşey yok. Destek sayfaları üzerindende yazdım fakat hiçbir çözüme ulaşamadım. Telefonum atıl bir şekilde duruyor, sorduğum hiçbir soruya yanıt alamadım. Herkese yazdıkları basma kalıp yazının ötesine gidemediler. Bir daha Nokia'mı asla...

  • Recai19 Aralık 2013

    Konuyu sitenizde [email protected] mail adresine yazdım ama bu adresin sadece klon imei için olduğunu ve destek sayfanızdan yardım alabileceğim söylendi. Ben destek sayfanıza girdiğimde sıkıntımı size iletebileceğim bir iletişim adresi yada sorunumla ilgili derdimi anlatabileceğim her hangi bir form göremedim. Formunuz var ama benim sıkıntımı yazabileceğim bir seçenek yok. Bu durumda destek sayfasından ne yapmamı istersiniz ? Lütfen söyleyinde onu yapayım. Teşekkürler.

  • Nokia Temsilcisi19 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz soru ile ilgili www.nokia.com/tr-tr/destek internet sitemizden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön