23 Temmuz 2013

Nokia Değişimi Sıfır Telefonla Yapmıyor!

Nokia X2 model telefonumuzu şebeke sorunundan dolayı tam 8 defa garantili olarak tamire gönderdik. Her seferinde sözde tamir edilip tarafımıza geri gönderdiler. Tüm tamir fişleri duruyor ve Nokia'yı arayıp yaptığımız şikayette tamir kaydı görmediklerini belirttiler. Ancak bizim elimizde gönderdiğimize dair fişler duruyor ve bunları Nokia'ya faxladık.

Sonuç olarak tamire tekrar gönderdik ve iç takımını değiştirip yeni diye gönderdiler. Ancak hala aynı durumdan şikayetçiyiz. Telefonda şebeke denen bir şey yok . Sürekli olarak rehber kaydı bulunamadı diyor. Telefon hiç çekmiyor , aldığımız günden beri tamirden çıkmadı. Ama sorunu gideremediler. Nokia telefonumuzu sıfırıyla değiştirilmesini istiyoruz.

Esra 109 Okunma

Cevaplar

 • Esra01 Ekim 2013

  İlgili servis formlarindan kasit tamir makbuzlariysa onlarin hepsini size gonderdik sizde ona istinaden telefonun ic takimini degistirdiniz ama hicbir duzelme yok telefonda simdi gonderdigimiz makbuzlari tekrar istiyorsunuz.

 • Nokia Temsilcisi01 Ekim 2013

  Değerli kullanıcımız, Cihazınızın giriş kayıtlarının kontrol edilebilmesi adına ilgili servis formlarının kontrol edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı

 • Esra30 Eylül 2013

  hiç bir şekilde iletişim kuramadım. Biz artık vazgeçtik kenera attık telefonu Nokia satış sonrası destek malesef sıfır görüldüğü üzere belki 10 defa aradım hiç bir şekilde ulaşamadım. En son teleservisle görüştüm onlarda makbuzlaru isteyip durdular ama biz makbuzları nokiaya göndermiştik.

 • Esra12 Ağustos 2013

  Merhaba; Rica etsem dönüş sağlayabilir misiniz?

 • Esra05 Ağustos 2013

  Sayın yetkili bizden talep ettiğiniz tamir makbuzlarını size faxlamıştık ve bunlara istinaden bizi arayıp telefonu göndermemizi istediniz bizde gönderdik tekrar tamir edip gönderdiniz şimdi tekrar istediğiniz makbuzları bulamıyoruz. bu durumda ne yapmamız gerekiyor. bize geri dönüş sağlayabilir misiniz? biz ulaşamıyoruz.

 • Esra26 Temmuz 2013

  Çözüm üretebildiniz mi şuan telefonumuzu kullanamıyoruz. Acil dönüşlerinizi beklerim.

 • Nokia Temsilcisi23 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildiriminizle ilgili gerekli incelemeler yapılmakta olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Telefonunuz ile ilgili soru ve sorunlarınız hakkında daha fazla bilgi için Nokia.com.tr/destek adresini ziyaret edebilir; teknik servis ile şikayet bildirimlerinizi [email protected] e-posta adresine gönderebilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön