09 Eylül 2013 #2002101

Nokia Cihazımı Kullanamıyorum!

Yaklaşık 2 ay önce aldığım Nokia Lumia 720 cihazım 2 ay olmadan bir çok problem çıkartıyor. Konuşurken ses gidiyor, kendi kendine kapanıyor ve aşırı derecede ısınıyor ; o yüzden 1000 lira verip aldığım yeni cihazımdan faydalanamıyorum. Nokia destek hattını aradım ve durumu anlattım.


30 gün içinde değişim yapıyoruz diyorlar, böyle bir iş olur mu? Telefonun arızası bu süre içinde ortaya çıktı ve cihaz aldığımdan bu yana bu şekilde hatalı. Tüketici hakları mahkemesinden sonuca ulaşırım, ancak Nokia' nın müşteri destek ve satış sonrası politikasına inandığım için iletişime geçtim. Telefonu servise götür diyorlar . Ben yeni cihazımı götürüp, 1 ay neden serviste bırakayım. Yoksa yasal hakkımı kullanacağım.

Gökhan 100 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan11 Eylül 2013

    Daha yepyeni cihaz,iki ay olmadan birçok problem çıkartıyor yasal sürenin dışında özel bir durum söz konusu.ben bu cihazı teleservice denen servise götürüp Bi ton para verdiğim cihazımın iki ay bekletilip parçalarının kullanılmış parçalarla değişilmesini istemiyorum.nokia müşteri hizmetleri olarak özel durumu karşılamanız gerekir,telefonum ida şebeke den tutun ses kaybına,aşırı ısınmaya ve kendi kendine kapanıp açılması gibi birden fazla problem bulunmaktadır bu da 2 aylık cihazın güvenerek aldığım Nokia tarafından değişilmesi müşteri memnuniyeti açısından en doğru olandır.bu yüzden acil durumun üst yetkililerce çözülmesini istiyorum.

  • Nokia Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli kullanıcımız, Garanti belgenizde de belirtildiği üzere ilk iade için yasal süreciniz bir çok elektronik cihazda olduğu gibi ilk 30 gündür. Farklı bir iş akışı söz konusu olmamakla birlikte cihazınızın görsel kontrolden geçebilmesi amacı ile cihazınızı yetkili servise götürmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön