11 Eylül 2013 #2006665

Nokia Cihazım Sim Arızası Veriyor!

Turkcell telefon kampanyasından aldığım Nokia Lumia 620 telefon aldığım günden beri sim arızası veriyor. 2. defa micro sim almama, 4. defa tamire göndermeme rağmen çözüm bulunamadı. Tüketici Heyetine dilekçe verdim mecburen. Mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum. En baştan bu markayı tercih ettiğim için ciddi pişmanlık duyuyorum.

Arda 164 Okunma

Cevaplar

  • Nokia Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli kullanıcımız, Süreci tarafımıza iletebilir online olarak destek alabilirdiniz. Belirtmiş olduğunuz işlem sonrası hukuki süreci takip etmeniz yeterli olacaktır. Saygılarımızla Nokia Şikayet Destek Hattı.

  • Arda11 Eylül 2013

    Bunu duyduğuma çok üzüldüm. 6 aydır arızalı bir telefona para öderken insiyatifiniz sayesinde moral buluyordum en azından. Simdi sizin insiyatifiniz olmadan nasıl ayakta duracağım.

  • Nokia Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli kullanıcımız, Tüketici hakem heyetine bir başvuru yaptıysanız ne yazık ki işleminiz insiyatif yada garanti durumu üzerinden değil hakem heyeti kararı üzerinden işlem sağlanacaktır. Karar sonuçlandığında tarafımıza iletmeniz durumunda gerekli kontroller yapılarak tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön