01 Nisan 2014

Nokia Cihazım Rehberimi Sildi

Dört beş gün önce telefonuma dışarıdan hiçbir müdahale olmaksızın 'a' harfiyle başlayan bazı isimlerin dışındaki tüm listem silindi. Götürdüğüm telefon bayilerindeki yetkililer telefondan kaynaklanan bir arızadan meydana geldiğini beyan ettiler. Ben yurdun çeşitli yerlerinde çalışan emekli bir öğretmenim dolayısıyla bazı arkadaşlarımın telefonlarına yeniden ulaşmam mümkün değil. Nokia bu mağduriyetimin giderilmesi için acilen desteğinizi beklediğimi belirtirim.

Sulbiye 127 Okunma

Cevaplar

  • Sulbiye12 Nisan 2014

    şıkayetımın daha dıkkatlı okunduğunda çözümleneceğine ınanıyorum

  • Sulbiye12 Nisan 2014

    zaten ben onerdığınız şeylerı yaptıktan sonra servısın bana verdığı cevaptan sonra şıkayet yazmıştım.şıkayet metnı okununcada bu anlaşılıyor.lütfen sorunumla ılgılenmenızı beklıyorum.

  • Nokia Temsilcisi01 Nisan 2014

    Değerli kullanıcımız, Cihazınız üzerinde gerek fiziksel gerek görsel kontrollerin sağlanabilmesi adına cihazı size en yakın yetkili servis göndermenizi rica ediyoruz. Yapılacak kontroller sonrasında şikayetiniz devam ettiği taktirde [email protected] adresi üzerinden tarafımıza bilgi verebilirsiniz. Diğer soru ve talepleriniz için http://www.nokia.com/tr-tr/destek sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön