04 Şubat 2014

Nokia Cihazı Tek Tuşla Oyun İndirilmesini Engellemeli

Oğlum annemin Nokia marka cep telefonunda oyunlar kısmında bulunan oyunlara girdiğinde yanlışlıkla bütün oyunları telefona indirmiş. Bu oyunların telefona indirilmesinin tek tuşa bağlı olması okuma yazma bilmeyen çocukların istem dışı olarak oyunları indirmesine neden oluyor. Bu yüklemeler sonucu ciddi oranda kontör kaybına uğradık. Herhangi bir şifre gönderim talebi olmadan bu tür yüklemelerin yapılması bence ciddi bir suçtur. Bu işlemleri sadece yetişkinlerin yapılabilmesi sağlanmalıdır. Bu konu ile ilgili mağduriyetimizi nasıl giderebileceğimiz konusunda bilgilendirilmek istiyorum.

Tc 168 Okunma

Cevaplar

  • Tc08 Mayıs 2014

    İlginize teşekkür ederim ama...tek tuş ile gerçekleştirilmeyen satın alma işlemini tek başına çözen 5.5 yaşındaki oğlum zaten öncesinde ekran şifresi sorununu aşmış kendince...:)

  • Nokia Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli kullanıcımız, İlgili uygulamalar ücretli şekilde yayınlanıpda olup sadece tek tuş ile satın alım gerçekleştirilmesi sağlanamamaktadır. Konu ile alakalı dilerseniz cihazınıza ekran şifresi koyarak yetişkinler ve istenmeyen kullanımlar engellenebilmektedir. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön