Nokia Yanlış Telefon Gönderdi.

Erol D. |

Nokia x3-02 telefonu Teleservice'e tamir için gönderdim. Teleservice benim fikrimi almadan daha düşük özelliklerde Nokia asha 300 gönderdi. Bunun sebebini sorduğumda ise Nokia'nın öyle karar verdiğini söyledi. Ben telefonu alırken wi-fi özelliği için aldım. Nokia asha 300 wi-fi dahil birçok özellik yok.

Wi-fi özelliği olan başka bir telefon ya da ücret iadesini talep ediyorum. Hem aldığım Nokia x3-02 telefonu kullanamadığım için mağdur oluyorum. Daha sonra ise bu da yetmezmiş gibi üzerine birde bu mesajı alarak mağdur oluyorum. ( 3553*** Cihaz kayıt dışıdır, 1 hafta içinde kapatılacaktır, satın aldığınız yere başvurunuz.) Ayrıca Nokia Asha 300'e bu mesaj neden geliyor anlamış değilim.

Etiketler :

Wi-Fi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol D.
  13 Nisan
  22:54

  sorunum çözülmedi hala

 • Erol D.
  08 Nisan
  19:32

  Siz en kısa sürede sorunumu çözün ben başka ihsan istemiyorum sizden 25.12.2013 Ten beri rezil oluyorum kendi param ile bu son Nokia almamdı zaten.

 • 08 Nisan
  14:14

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz bildiriminizle ilgili gerekli incelemeler yapılmakta olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
  Telefonunuz ile ilgili soru ve sorunlarınız hakkında daha fazla bilgi için Nokia.com.tr/destek adresini ziyaret edebilir; teknik servis ile şikayet bildirimlerinizi sikayet@nokia.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Nokia Destek Hattı