26 Ağustos 2013

Nokia Telefonun Servisten Yapılmadan Geldi!

Nokia markalı c3-01 modelli telefonum ilk 3 ay kullanılmadı . Kullanmaya başladıktan sonra garanti kapsamı içerisinde 3 kez KVK' ya gidip gelmesine rağmen problemim çözülemedi. Çözülmemesine rağmen büyük bir probleme döndü. 4. kez göndermek isteğimde Teleservice kuruluşuna göndermem söylendi.

210098 nolu servis formu ile işleme alınıp tamir etmelerini istediğim halde, tamirsiz iade ve dalga geçilir gibi cihazın yazılım güncellemesini de bizim tarafımızdan yapılmasını istediler. Nokia gibi büyük bir şirketin müşterisini savunmadığı gibi, 1 yıldır mağdur durumda bırakıp hiç bir şekilde ilgilenmemesi de cabası. Benim ve bilişim firmaları arasında büyük bir veto kampanyası başlatacağım.

Batuhan 68 Okunma

Cevaplar

  • Nokia Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildiriminizle ilgili gerekli incelemeler yapılmakta olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Telefonunuz ile ilgili soru ve sorunlarınız hakkında daha fazla bilgi için Nokia.com.tr/destek adresini ziyaret edebilir; teknik servis ile şikayet bildirimlerinizi [email protected] e-posta adresine gönderebilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön