23 Ekim 2013

Nokia Telefonumun Kasası Soyuldu!

15 Temmuz 2013 tarihinde Teknosa ınternet mağazasından almış olduğum Nokia c5 03 model telefonumun yaklaşık 1 ay sonra kasasında ve arka kapağında soyulmalar meydana gelmiştir. Servise kasa ve kapak talebiyle telefonumu gönderdim. Teleservice telefon onarım tarafından 9.10.2013 sevk tarihli gelen irsaliyede soyulmanın kullanıcı kaynaklı olduğu belirtilmektedir.

Merak ediyorum ben telefona ne yaptım da kasası deforme oldu. Bundan önceki kullandığım Nokia marka telefonlara ne yapmadım da onlar soyulmadılar? Nokia kaliteden ödün vermeye başladı bana göre. 3 aylık telefon 3 yıllık telefon görünümünde.

Erkan 154 Okunma

Cevaplar

  • Erkan24 Ekim 2013

    14 yıllık nokıa cep telefonu kullanıcısı olarak(maalesef ki nokıa 5110 ile başlayıp c5 03 ile sona eren) nokıa destek hattına teşekkür ederim.Bana nasıl cep telefonu kullanılır öğrettikleri için.Saygılarımla.

  • Nokia Temsilcisi23 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu ile ilgili garanti koşullarının detaylarını garanti belgelerimizde bulabilirsiniz. Garanti aşağıda sayılan durumlarda geçersiz olmaktadır, ve cihazlar garanti dışı bırakılmaktadır. Arızanın doğrudan malzeme hatası, kalitesiz tasarım, ya da işçilik nedeni ile meydana gelmemesi durumunda, ürünün tüketici tarafından kullanma kılavuzu ve el kitaplarında yazılı talimatlara aykırı olarak yanlış ve kötü kullanılması , ihmal, hatalı taşınması, neme ve ıslaklığa, aşırı sıcak veya soğuk çevre şartlarda maruz bırakılması veya bu şartların ani değişikliklerine, çürümeye, oksitlenmeye, izinsiz tadilatlara, bağlantılara tabi tutulması, ürünün firmamızca yetki verilmemiş kişiler tarafından açılması ve onarılması, ihmal, kaza, bozma, yetkili servislerimiz dışında yapılan uygun olmayan montaj ve bağlantılar, doğal afetler, yangın, elektrik voltajındaki düzensizlikler veya buna benzer sebepler, besin veya sıvı maddelerinin ürün üzerine dökülmesi, kimyevi maddelere maruz bırakılması veya Nokia’nın sorumluluğu dışındaki haller Ürünün seri numarası, aksesuar tarih kodu veya Imeı numarasının çıkarılması Hücresel telefon şebekesindeki bir arızanın ürüne zarar vermesi Ürünün Nokia tarafından imal ve temin edilmemiş bir aksesuara yetkili servisler dışında bağlanması veya birlikte kullanılması ya da amacı dışında kullanılması neticesinde hasar oluşması Hücresel telefon şebekesinin parametrelerinde yapılan değişiklikler neticesinde ürün yazılımının güçlendirilmesinin gerekmesi veya Nokia Komunikasyon A.Ş tarafından Nokia ürünlerini tamir etmek üzere yetki verilmemiş bir tamirhane vs.nin üründe arızaya sebep olması Saygılarımızla, Nokia Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön