12 Eylül 2013

Nokia Telefonumun Garanti Süresi!

Vatan bilgisayar firmasından 05.09.2011 tarihinde almış olduğum Nokia C6 01 slvr marka telefonum, garanti süresi dolmasına 2 gün kala yani 03/09/2013 tarihinde arızalandı. Doğal olarak ürünü almış olduğum mağazaya görüp aynı gün teslim ettim. Bir kaç gün sonra Vatan Bilgisayarı müşteri hizmetlerini aradığımda 165, 33 + KDV masrafının olduğunu bunu ödemeyi kabul etmem halinde telefonunumun tamirine başlanacağını bildirdiler.

Ürünün garanti belgesinde 2 yıl garantili olduğu belirtilmesine ve garanti süresi dolmadan önce arızalanmasına rağmen oluşturulan masraftan şikayetçiyim ve ürünümün bedelsiz olarak tamir edilmesini talep ediyorum.

İbrahim 237 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim16 Eylül 2013

    Şu an bilinmeyen bir süreç içerisinde beklemekteyim. Telefonumu teslim edeli 13 gün oldu. Net bir bilgiye ulaşamadım. Vatan Bilgisayar Nakia firmasına mail gönderdiklerini ve telefonun garanti çerçevesinde tamir edileceğini sözlü olarak belirtmekte fakat Nokia firmasından ses çıkmıyor. Bana dönüş yapmak için iletişim bilgilerimi aldılar fakat aramadılar. Okul masraflarınında ortaya çıktığı şu günlerde iyice zor durumda kaldım.

  • Nokia Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildiriminizi kontrol edebilmemiz için cihazınıza ait 15 haneli seri numaranızı (IMEI numarası) ve irtibat bilgilerinizi [email protected] e-posta adresinden iletmeniz durumunda konu ile ilgili size geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Nokia Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön