Nokia Telefonumun Ekranı Arızalı!

Sevim T. |

25.08.2013 günü Nokia'dan telefon aldım eve geldim daha ayarlarına bakarken ekranı gitti. Neyse bir süre sonra düzeldi şarja koydum doldu gene ayarlarını yaparken ekran gitti. Tuş sesi var ama ekranda hiçbir şey görülmüyor ve bu arıza hep oldu.

Dün akşam aldığım yere gittim servis görmeliymiş rapor vermeliymiş o raporla değişim yapacaklarmış. Zaten telefon teşhir ürünüydü, faturaya da yazıldı servise verdim bugün kim bilir ne zaman ne şekilde gelecek elime. Marka dedik Nokia' dan aldık uğraştığımız şeylere bakın paramızla sorun yaşıyoruz. Ben bundan önce S*** kullandım 6 yıl hiç bir arızası olmamıştı. Birde buradaki şikayetleri görünce iyice canım sıkıldı. Nereden gittim niye aldım.

Etiketler :

Ekran Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  11:52

  Değerli kullanıcımız,

  Cihazınızla alakalı yaşadığınız sorunun detaylı şekilde kontrol edilebilmesi adına cihazınızı size en yakın Nokia yetkili servisine iletmeniz gerekmektedir.

  Saygılarımızla,
  Nokia Şikayet Destek Hattı.

 • Sevim T.
  01 Eylül
  22:01

  son çare tüketici hakları yarın ilk işim bu olacak

 • Sevim T.
  31 Ağustos
  10:36

  ekran gittiği için servise telefonumu verdim yapıldı sorun giderildi denildi ama aynı sorun devam etmekte değişim yada iade yapmıyorlar daha ne zamana kadar gidip geleceğim acaba 1 hafta oldu telefonu alalı ve 1 haftadır uğraşıyorum satıcı firma servise servis firmaya gönderiyor arada mekik dokuyorum ama yapılan birşey yok nokıa mı bir daha asla almam alanada aldırmam