30 Ocak 2014

Nokia Telefonumun Değişimini Yapmıyor

30 Ocakta bildirmiş olduğum şikayettin kesin çözümü için bildirim yapılacaktı daha öyle bir bilgi aktarılmadı telefonum şuan Samsun Nokia servisinde. Nokia'nın bu kadar küçük bir sorunu büyüterek ismini küçültmesine anlam veremiyorum. Cevap ve çözüm bekliyorum.

Seckin 157 Okunma

Cevaplar

  • Seckin05 Şubat 2014

    NOKİA TELEFONUM AYNI ARIZADAN DOLAYI 3 KERE GİTTİ GELDİ VE HALEN YAPILDI DENİLİP BANA GÖNDERİLİYOR AMA YAPILAN İŞLEM SADECE 1 VEYA 2 AY SÜRÜYOR DAHA SONRA AYNI ARIZA BU NE DEMEK GARANTİ SÜRECİNİ BÖYLE DOLDURUYORLAR.BEN BİRŞEY KAYBETMEM ÇOK OLSA BİR TELEFONUM GİDER AMA NOKİAYI BU SAATTEN SONRA KİMSEYE ÖNERESİM KALMADI.

  • Seckin31 Ocak 2014

    Ben sürekli telefonumu servisemi yollayacağım.Geliyor 1 ay sonra tekrar aynı arızayı veriyor bu tam 3 kere oldu 4. gitmesinde sadece yazılım güncelleme,servis ayarı v.b şeyleri yapıldı deniyor ve geriş gönderiliyor ben telefonumun aynısını veya aynı değerde ve nitelikte bir telefonla değişimini talep ediyorum.

  • Nokia Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli kullanıcımız, Cihazınızın servis kontrolü tamamlandıktan sonra şikayetinizin devamı halinde [email protected] adresi üzerinden tarafımıza dönüş sağlayabilirsiniz, Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön