Nokia Telefonumun Değişimi Yapılmadı!

Kadir Y. |

Telefonum 4 kere aynı arızadan servise gitmiş bulunmakta fakat sisteminizde 2 kere alakası olmayan nedenlerden dolayı gittiği görünüyor. Firmadan beni arayıp arıza tutanaklarını mail olarak istediler biz size dönüp cihaz değişikliği gerçekleştirecekleri söylendi fakat hala geri dönülmedi. Ne yapmalıyım tüketici haklarına başvursam sonuç alır mıyım. Bu durumdan şikayetçiyim telefonum 1 yıl 5 ay oluyor alalı fakat sadece 8 ay kullanmışımdır. Yetkililerin dikkatine şikayetimin giderilmesini istiyorum. Lütfen geri dönüş yapıp şikayetimi giderin.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir Y.
  21 Ocak
  22:09

  yine yazıyorum hala dönülmedi tüketici haklarına basvurucam dönüş yapılmasını istiyorum madur brakmaya hakkınız yok kullanıcıyı

 • Kadir Y.
  19 Ocak
  21:55

  hala dönülecek çok anlayışlısınız

 • 13 Ocak
  17:39

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz bildiriminizle ilgili gerekli incelemeler yapılmakta olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
  Telefonunuz ile ilgili soru ve sorunlarınız hakkında daha fazla bilgi için Nokia.com.tr/destek adresini ziyaret edebilir; teknik servis ile şikayet bildirimlerinizi sikayet@nokia.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Nokia Destek Hattı