23 Nisan 2013

Nokia Telefonumu Garanti Dışı Bıraktı!

Evkur haftalarca evrak gelmedi , tc numaranız yanlış vs vs diyerek oyaladı, bu tarihleri buradan da takip edebilirsiniz. Bu gün benim aramama istinaden Evkurdaki arkadaşlar Nokia nin raporunun kullanıcı hatası olduğunu yani benim suçlu olduğumu söylemiş.

Çok yazık Evkur ne yaptı etti benim yolladığım açıklama mail ini Nokia ya iletmedi galiba, Bu konuda KVK Kozyatağı suçludur cihazımı çiziksiz teslim aldığını belirten teslim tutanağı olduğu halde cihazınızda darbe var dedi, bu konuya hala çözüm bulacak bir kişi yok mu bu sitede.

Derdimi bir türlü anlatamıyorum. Evraklara bakarsan ben suçluyum, kendi yazdıkları evrakı geri aldılar yenisini basıp verdiler. bir babayiğit yok ya, yoksa çoktan halletmişti.

Tayfun 106 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun11 Kasım 2013

    960 tl lik telefonu hiç ettiler EVKUR NOKİA işbirliği ile telefon hurda şuanda.Aksini idda eden varsa ben burdayım buyursun gelsin.

  • Tayfun26 Temmuz 2013

    neyini değerlendireceğim EVKUR u tüketici mahkemesine verdim bu şikayetin tarihine bakın nisan ayı biz temmuzdayız hala mahkeme için bekliyorum 960 tl lik telefon aldık adam akıllı kullanamadık telefon çalışmıyor yatıyor ölece.biz bu telefondan 2 adet almıştık diğerininde garantisi bitti arızalandı değiştirdikleri parça onuda cepten ödedik yuhhhhhh size,müşteri anlayışınıza ne diyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön