Nokia Telefonum Klonlandı!

Meryem Dilek G. |

10 ay önce Bursa Bimeks Zafer Plaza şubesinden aldığım Nokia asha 311 cep telefonum garantisi ve faturası olduğu halde İmei numaram klonlandı, telefonumu kullanamıyorum. Telefonun faturası elimde, paramın iadesini istiyorum. Her türlü yasal süreçte hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Klonlanmış Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  16:51

  Değerli kullanıcımız,

  Belirttiğimiz kurallar Nokia tarafından değil devletimizin resmi kurumu olan Bilgi Teknolojileri İletişim Kurulu tarafından verilmiştir. Ne yazık ki farklı bir şekilde işlem sağlanamamaktadır.

  Saygılarımızla,
  Nokia Şikayet Destek Hattı.

 • 04 Eylül
  14:50

  Değerli müşterimiz,

  Cihazınızda karşılaştığınız klon blokesi Nokia tarafından değil BTK tarafından sağlanmaktadır. Konu ile ilgili BTK'nın belirtmiş olduğu kararlar doğrultusunda evraklarınızı göndermeniz durumunda cihazınız sadece tek bir numara üzerinden aktif hale getirilerek bu numarayı dilediğiniz zaman mail ile bildirerek değişimini sağlattırabilirsiniz.

  Cihazınızda karşılaştığınız klon engellemesi sadece Nokia ait değil tüm telefon firmaları tarafından üretilen cihazlar da yaşanabilmekte olup bu süreçte cihazınız ayıplı mal statüsüne girmemektedir.

  Dilerseniz tarafımıza kimlik fotokopisi , nokia beyannamesi* ve faturanızı ileterek işlemi aracılığımız ile sağlattırabilir ve BTK ya bildirimini gerçekleştirebilirsiniz.

  Diğer soru ve talepleriniz için http://www.nokia.com/tr-tr/destek sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Nokia Şikayet Destek Hattı