Nokia Telefonum Görüşme Esnasında Kendiliğinden Kapanıyor!

Fadime A. |

İzmir Carrefour Vodafone'den Nokia 700 cep telefonu aldım. Aldığım günden beri telefon görüşme esnasında kendiliğinden kapanıyor ve ekranı donuyordu. 1 kez aldığım yere şikayetimi bildirdim aynı oda içerisinde Vodafone satış yetkilileri ile görüşme yapıldı ve sorun yok diye telefonu elime tutuşturdular.

Ben ısrarla aynı sorunu gün içinde sürekli yaşadığımı servise vermek istediğimi söylediğimde isterseniz kendiniz merkezden verin bayram üzeri çok geçe gelebilir zaten sorun görünmüyor diye beni yolladılar. Sonrasında yeni aldığım cep telefonunu 2 sefer servise verdim ve ısrarla değişim istediğim halde aynı telefon sözde tamir edilerek tekrardan tarafıma teslim edildi.

Etiketler :

Arama Yapmama / Kesilme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fadime A.
  26 Kasım
  08:14

  kim 500 tl ödeyip yeni aldığı telefonunu 3. kez servise vermek ister? Bu sizin hatanız, üstelik tek istediğim telefonumun değiştirilmesi idi sanırım bu kadarını istemeye hakkım var. Neyse telefonu en kısa zamanda zararına elden çıkaracağım ilginiz için teşekkür ederim büyük NOKİA

 • 25 Kasım
  17:12

  Değerli kullanıcımız,

  Cihazınız üzerindeki hatanın gerek fiziksel gerek görsel kotnrollerinin sağlanabilmesi adına cihazı yetkili servis noktamıza iletmenizi rica ediyoruz.

  Saygılarımızla,
  Nokia şikayet destek hattı.