Nokia Telefonum Arızalı Çıktı!

Hakkı A. |

03. 06. 2013 tarihinde Denizli Gündüz Telekomdan Nokia Lumıa 720 cihaz aldım. 2 ün sonra telefon kendiliğinden kapandı.Garanti kapsamında teleservice gönderdik. Cihaz güncellenip geri geldi ve 2 gün sonra tekrar aynı şekilde kapandı. Yine servise gidip gelmesinin akabinde 4 gün sonra tekrar aynı arıza ile servise gönderdim. Telefonumun değişmesini talep ettiğim halde olumsuz yanıt aldım .Nokia ya attığım mail sonucunda telefon arızasının tespit edilmediği söyleniyor. Bugün itibariyle 43 günlük telefonu ben sadece 8 gün kullandım ve beni hiçbir firma yetkilisi aramadı.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Temmuz
  17:32

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz bildiriminizle ilgili gerekli incelemeler yapılmakta olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
  Telefonunuz ile ilgili soru ve sorunlarınız hakkında daha fazla bilgi için Nokia.com.tr/destek adresini ziyaret edebilir; teknik servis ile şikayet bildirimlerinizi sikayet@nokia.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Nokia Destek Hattı

 • Hakkı A.
  18 Temmuz
  14:07

  daha öncede yapmış olduğum şikayetimi yenilemek istiyorum nokıa nın konuyla ilgilendiğini düşünmüyorum hala herhangibir cevap almış değilim.

 • 16 Temmuz
  15:58

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz bildiriminizi kontrol edebilmemiz için cihazınıza ait 15 haneli seri numaranızı (IMEI numarası) ve irtibat bilgilerinizi sikayet@nokia.com e-posta adresinden iletmeniz durumunda konu ile ilgili size geri dönüş sağlanacaktır.
  Saygılarımızla,
  Nokia Destek Hattı