05 Eylül 2013

Nokia Sıvı Teması Diye Garanti Dışı Bıraktı!

Garantili Nokia c6-01 telefonumu 02. 09. 2013 tarihinde Konya Nokia Care ye şebeke sorunu ve dokunmatiğin bazı kısımları algılamadığı için garantiye verdim. 04. 09. 2013 tarihinde SMS geldi . cihazı teslim alabilirsiniz diye . Bende siteden cihazın durumunu sorguladım ve sonuç. Cihazımın arkasındaki sıvı temas pulunda, hiç bir sıvı teması olmadığı halde .

Kayıt no : 95125. Geliş tarihi : 02. 09. 2013 - 17:52:00. Marka - model : Nokia c6-01. Garanti bilgisi : garantili. Arıza bilgisi : şebeke sürekli gidiyor bazen hiç çekmiyor ,dokunmatik çalışmıyor. Yapılan işlem : 240- sıvı teması sağlıklı ve ekonomik onarımı mümkün değil iade. Servisteki durumu : teslim edilecek.

Abdullah 103 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah11 Eylül 2013

  NOKIA BENİM İCİN BİTMİŞTİRR

 • Abdullah07 Eylül 2013

  Nokıa nın işi maliyet hesabı müsteri memnuniyeti degil , 240- sıvı teması sağlıklı ve ekonomik onarımı mümkün değil iade.

 • Abdullah07 Eylül 2013

  Nokia Destek Hattına teşekkur ederim. Şikayetimde 1 noktaya dikkat cektim telefonuma herhangi bir sıvı teması olmadı. Ama yinede sağolun müşterilerinizi memnun ettiğiniz için . Bu gunden itibaren nokıa benim için bitmiştir.

 • Nokia Temsilcisi06 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu ile ilgili garanti koşullarının detaylarını garanti belgelerimizde bulabilirsiniz. Garanti aşağıda sayılan durumlarda geçersiz olmaktadır, ve cihazlar garanti dışı bırakılmaktadır. Arızanın doğrudan malzeme hatası, kalitesiz tasarım, ya da işçilik nedeni ile meydana gelmemesi durumunda, ürünün tüketici tarafından kullanma kılavuzu ve el kitaplarında yazılı talimatlara aykırı olarak yanlış ve kötü kullanılması , ihmal, hatalı taşınması, neme ve ıslaklığa, aşırı sıcak veya soğuk çevre şartlarda maruz bırakılması veya bu şartların ani değişikliklerine, çürümeye, oksitlenmeye, izinsiz tadilatlara, bağlantılara tabi tutulması, ürünün firmamızca yetki verilmemiş kişiler tarafından açılması ve onarılması, ihmal, kaza, bozma, yetkili servislerimiz dışında yapılan uygun olmayan montaj ve bağlantılar, doğal afetler, yangın, elektrik voltajındaki düzensizlikler veya buna benzer sebepler, besin veya sıvı maddelerinin ürün üzerine dökülmesi, kimyevi maddelere maruz bırakılması veya Nokia’nın sorumluluğu dışındaki haller Ürünün seri numarası, aksesuar tarih kodu veya Imeı numarasının çıkarılması Hücresel telefon şebekesindeki bir arızanın ürüne zarar vermesi Ürünün Nokia tarafından imal ve temin edilmemiş bir aksesuara yetkili servisler dışında bağlanması veya birlikte kullanılması ya da amacı dışında kullanılması neticesinde hasar oluşması Hücresel telefon şebekesinin parametrelerinde yapılan değişiklikler neticesinde ürün yazılımının güçlendirilmesinin gerekmesi veya Nokia Komunikasyon A.Ş tarafından Nokia ürünlerini tamir etmek üzere yetki verilmemiş bir tamirhane vs.nin üründe arızaya sebep olması Saygılarımızla, Nokia Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön