Nokia Servisi Telefonu Yapmadan Gönderdi!

Uğur A. |

Nokia c6-01 telefonumu karşı tarafa ses gitmemesi şikayeti ile 17.8.2013'te servise gönderdim. Cihazı 22.08.2011 tarihinde almıştım. Cihazın garanti kapsamında tamiri yapıldığına, elektronik parça değiştirildiğine, yazılım güncelleme yapıldığına, tamir sürecinin başarı ile sonuçlandığına dair "Teleservice" firmasından 27.08.2013 tarihli bir sevk irsaliyesi geldi.

Cihaza baktığımda ne tamir yapılmış, ne güncelleme yapılmış. Cihazım gönderdiğim gibi gelmişti. Cihazımın serviste geçen sürenin garanti süresine eklenerek tamir edilmesi için, telefon irtibat numaramı bildirir bir mail de atarak aynı gün geri tekrar gönderdim. Tamir olmadan cihazı garanti dışı diye geri göndermişler. Nokia bu mu?

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur A.
  02 Ekim
  23:15

  CİHAZIMI (karşı tarafa ses gitmemesi şikayeti ile) İLK GÖNDERDİĞİMDE GARANTİ SÜRESİNİN DOLMASINA 6 GÜN VARDI. TAMİR ETMEDEN GÖNDERMİŞLER. BU ARADA TABİ GARANTİ SÜRESİ DOLDU. BEN DE TAMİRDEKİ SÜRENİN GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK TAMİRİ İÇİN 2. DEFA GÖNDERDİM. AMA GARANTİ SÜRESİN DOLMASI İLERİ SÜRÜLEREK (HEM DE İÇİNDEKİ MİKROFONU EKSİK OLARAK)GERİ GÖNDERİLMİŞ. 1998 YILINDAN BERİ (İLKİ 3210 İDİ) BELKİ 20 TELEFON DEĞİŞTİRDİM HEPSİ NOKİA İDİ. İLÇEMDEKİ BİR TAMİRCİDE TAMİR ETTİRDİKTEN SONRA ELDEN ÇIKARACAĞIM. ARTIK TÖVBE

 • 30 Eylül
  17:12

  Değerli kullanıcımız,

  Cihazınızın garanti süre sona ermiş olup dilerseniz ücretli şekilde ilgili yetkili servis noktasından işlem sağlattırabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Nokia Şikayet Destek Hattı