Nokia Servisi Sıkıntımı Gideremedi!

Abbas A. |

Hata edip, son defa almış olduğum son Nokia 500 telefonum yüzünden kısa süre içerisinde aynı hatalardan dolayı üç kez Ankara Nokia Care Servis personelinin nezaketten uzak tutum ve davranışlarına maruz kalmış durumdayım. İşin garibi üçüncü defa servis desteği talebi ile (sözde) üst servis diye nitelendirdikleri İstanbul'da yaklaşık iki hafta boyunca işlem gördü .

Telefonum geldiğinde gördüm ki eski halini aratmayacak bana. Anlaşılan en kısa zamanda tekrar Nokia Care Servis Ankara'ya uğrayacağım. Bakalım bu sefer nereye yollayacaklar cihazı. Teşekkürler Nokia!

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abbas A.
  03 Ekim
  11:22

  Telefonun asıl amacı olan çağrı yapma ve çağrı alma fonksiyonunu dahi zaman zaman yerine getirmeyen bir cihaz Nokıa 500.

 • 01 Ekim
  17:01

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz bildiriminizle ilgili gerekli incelemeler yapılmakta olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
  Telefonunuz ile ilgili soru ve sorunlarınız hakkında daha fazla bilgi için Nokia.com.tr/destek adresini ziyaret edebilir; teknik servis ile şikayet bildirimlerinizi sikayet@nokia.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Nokia Destek Hattı