18 Ocak 2014

Nokia Servisi Düşürmediğim Telefonu Düşürdüğümü İddia Ediyor.

Nokia Lumia 720 telefonumu düşürmediğim halde; telefonunuz düşmüş ana kartında fiziksel hasar var dediler. Telefonumun tamiri yapılmadı.

Mehmet 113 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 09 Şubat 2014

    Nokia yı bu hata yüzünden tüketici hakları mahkemesine vericem ben telefonuma hiç bişey yapmadım ama kapandı bozuldu bu sizin hatanız benim bir suçum yok.

  • Mehmet 20 Ocak 2014

    Bu mesajda yazdıklarınızın hiç biri olmadıki haklı oldugum icin buraya mesaj yazdım.Yani anlıycagınız ne sıvı teması oldu ne telefon düştü. telefonumun şarjı bitti ve birdaha açılmadı bende servise yolladım ama yapmadılar hakkımı savunmak istiyorum boşuna para vermedim telefonumu alalı 4 ay oldu daha.

  • Nokia Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu ile ilgili garanti koşullarının detaylarını garanti belgelerimizde bulabilirsiniz. Garanti aşağıda sayılan durumlarda geçersiz olmaktadır, ve cihazlar garanti dışı bırakılmaktadır. Arızanın doğrudan malzeme hatası, kalitesiz tasarım, ya da işçilik nedeni ile meydana gelmemesi durumunda, ürünün tüketici tarafından kullanma kılavuzu ve el kitaplarında yazılı talimatlara aykırı olarak yanlış ve kötü kullanılması , ihmal, hatalı taşınması, neme ve ıslaklığa, aşırı sıcak veya soğuk çevre şartlarda maruz bırakılması veya bu şartların ani değişikliklerine, çürümeye, oksitlenmeye, izinsiz tadilatlara, bağlantılara tabi tutulması, ürünün firmamızca yetki verilmemiş kişiler tarafından açılması ve onarılması, ihmal, kaza, bozma, yetkili servislerimiz dışında yapılan uygun olmayan montaj ve bağlantılar, doğal afetler, yangın, elektrik voltajındaki düzensizlikler veya buna benzer sebepler, besin veya sıvı maddelerinin ürün üzerine dökülmesi, kimyevi maddelere maruz bırakılması veya Nokia’nın sorumluluğu dışındaki haller Ürünün seri numarası, aksesuar tarih kodu veya Imeı numarasının çıkarılması Hücresel telefon şebekesindeki bir arızanın ürüne zarar vermesi Ürünün Nokia tarafından imal ve temin edilmemiş bir aksesuara yetkili servisler dışında bağlanması veya birlikte kullanılması ya da amacı dışında kullanılması neticesinde hasar oluşması Hücresel telefon şebekesinin parametrelerinde yapılan değişiklikler neticesinde ürün yazılımının güçlendirilmesinin gerekmesi veya Nokia Komunikasyon A.Ş tarafından Nokia ürünlerini tamir etmek üzere yetki verilmemiş bir tamirhane vs.nin üründe arızaya sebep olması Saygılarımızla, Nokia Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön