25 Eylül 2013

Nokia Servisi Cihazımı Göndermedi!

Nokia cihazımı 11.09.2013 tarihinde Teleservice'ye verdim . Verdikten sonra IMEI numarası ile sürekli takip ettim. Cihazımı İstanbul'a göndermişler, tekrar sorgulattığımda ise cihazınız bitmiş kargo beklemektedir diye yazıyordu. Teleservice'yi aradım cihazınız 2 güne kadar Ankara'ya gelir dediler. Bir hafta geçti gelmedi, 2 hafta geçti gelmedi. Bu sırada internetten takiplere devam ettim sürekli cihazınız kargo beklemekte yazıyordu.

Alper 106 Okunma

Cevaplar

  • Alper 01 Ekim 2013

    Hata edip, son defa almış olduğum son Nokia 701 telefonum yüzünden kısa süre içerisinde aynı hatalardan dolayı üç kez Ankara Nokia Care Servis personelinin nezaketten uzak tutum ve davranışlarına maruz kalmış durumdayım. İşin garibi üçüncü defa servis desteği talebi ile (sözde) üst servis diye nitelendirdikleri İstanbul'da yaklaşık iki hafta boyunca işlem gördü . Telefonum geldiğinde gördüm ki eski halini aratmayacak bana. Anlaşılan en kısa zamanda tekrar Nokia Care Servis Ankara'ya uğrayacağım. Bakalım bu sefer nereye yollayacaklar cihazı. Teşekkürler Nokia!

  • Nokia Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli kullanıcımız, Cihazınız 26.09.2013 de Teleservice tarafına bırakılmış olup Teleses noktasına gönderildiği gözükmektedir, cihazınızı bir kaç gün içerisinde teslim ettiğiniz yerden alabilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön