Nokia Servisi Cihazımı Göndermedi!

Alper D. |

Nokia cihazımı 11.09.2013 tarihinde Teleservice'ye verdim . Verdikten sonra IMEI numarası ile sürekli takip ettim. Cihazımı İstanbul'a göndermişler, tekrar sorgulattığımda ise cihazınız bitmiş kargo beklemektedir diye yazıyordu. Teleservice'yi aradım cihazınız 2 güne kadar Ankara'ya gelir dediler. Bir hafta geçti gelmedi, 2 hafta geçti gelmedi. Bu sırada internetten takiplere devam ettim sürekli cihazınız kargo beklemekte yazıyordu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper D.
  01 Ekim
  19:17

  Hata edip, son defa almış olduğum son Nokia 701 telefonum yüzünden kısa süre içerisinde aynı hatalardan dolayı üç kez Ankara Nokia Care Servis personelinin nezaketten uzak tutum ve davranışlarına maruz kalmış durumdayım. İşin garibi üçüncü defa servis desteği talebi ile (sözde) üst servis diye nitelendirdikleri İstanbul'da yaklaşık iki hafta boyunca işlem gördü .

  Telefonum geldiğinde gördüm ki eski halini aratmayacak bana. Anlaşılan en kısa zamanda tekrar Nokia Care Servis Ankara'ya uğrayacağım. Bakalım bu sefer nereye yollayacaklar cihazı. Teşekkürler Nokia!

 • 27 Eylül
  17:27

  Değerli kullanıcımız,

  Cihazınız 26.09.2013 de Teleservice tarafına bırakılmış olup Teleses noktasına gönderildiği gözükmektedir, cihazınızı bir kaç gün içerisinde teslim ettiğiniz yerden alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Nokia Şikayet Destek Hattı