Nokia Servis Telefonumun Arızasını Gideremedi!

Adem K. |

Nokia C6-01 telefonumu yaklaşık 2.5 ay evel servise Doruk İletişime bıraktım. Telefon dönüyor, ses kesiklik yapıyor. Bir hafta sonra telefonu teslim aldım bir hafta kulandım şikayetim devam etti. Çalıştığımdan dolayı götüremedim 1-2 hafta sonra yine götürdüm aynı şikayet devam ediyor dedim yine 1-2 hafta serviste kaldı telefonu aldım 2 gün kullandım telefon aynı gittikçe daha kötü olmuş.

Yine servise verdim telefonu istemediğimi değişim istediğimi söyledim 22 gün sonra bu gün telefonu aldım telefonun bataryası yok servisi arıyorum telefonu açan yok 15:00 kadar sürekli aradım bir açan oldu şikayetimi söyledim en geç akşama dönülecek dedi dönen yok. Bu nasıl bir servis bunu servis yapan hiç denetlemiyor mu?

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem K.
  23 Aralık
  22:19

  böyle yazışmakla olmuyor nokia destek beni arasın ben şikayetimi dile getireyim bana servisten gelen telefon bataryasız geldi 4 gün batarya bekledim batarya geldi ama yine telefon aynı artık ben sıkıldım aynı sikayetten çok yazık büyle büyük şirketin büyle yönetimi var

 • 04 Aralık
  17:22

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz bildiriminizle ilgili gerekli incelemeler yapılmakta olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
  Telefonunuz ile ilgili soru ve sorunlarınız hakkında daha fazla bilgi için Nokia.com.tr/destek adresini ziyaret edebilir; teknik servis ile şikayet bildirimlerinizi sikayet@nokia.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Nokia Destek Hattı