23 Ocak 2014

Nokia Servis Telefonumu Onarmadan Teslim Ediyor

Konya Nokia Care servisine 12/24/2013 tarihinde telefonumun açılmaması şikayetiyle telefonumu teslim ettim. Yaklaşık olarak 4-5 gün sonra servis tarafından bana tekrar dönüş yapılarak telefonumun parçasının değiştirilmesi gerektiğini ve bu değişim işlemi sonucunda 90 TL ücret ödemem gerektiği bilgisi tarafıma söylendi ve bende kabul ettim.

Bu süreç içinde servisle sürekli iletişim içinde oldum. Yurt dışından parça beklenildiğini söylediler. 23.01.2014 tarihinde tekrar servisi aradığımda telefonumun onarılmadığını ve iade edileceğini söylediler. Telefonumun orijinal parçası geldiği halde neden telefonuma neden uyum sağlamıyor?Bir telefonun orijinal parçası telefona uyum sağlamaz mı? Neden yapılmadı.

Kadir 94 Okunma

Cevaplar

  • Nokia Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli kullanıcımız, Yetkili teknik servis noktalarından yapılacak olan ücretli onarımlar ile alakalı üretici firma tarafından servise bir müdahale yapılamamakta olup konu ile alakalı yetkili teknik servis noktasından destek almanız gerekmektedir. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı.

  • Kadir23 Ocak 2014

    Telefonum neden yapılmadı? Yaklaşık 1 aydır telefonuma serviste ne yapıldı? Neden bu kadar bekletildim? Neden mağdur edildim? Ben Nokia’yı kaliteli ve üstün bir hizmet veren marka olarak biliyordum. Şimdi gerekli ilgi gösterilmesse Nokia’yı tüketici hakları mahkemesine vereceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön