Nokia Servis Telefonumu Kusurlu Teslim Etti!

Şahin S. |

Yıllardır tüm ailem ve ben Nokia kullandık. 1 yıl kadar önce ilk telefonumu servise verdiğimde yazılımla ilgili bir problem vardı. Sonra telefonun zincirleme problemleri boy göstermeye başladı. Hatta bir keresinde 20 günden fazla serviste kalan telefonum için geçici bir telefon rica ettiğimde Nokia bize vermiyor telefonu. Biz de size veremeyiz deyip kestirip attılar, ses çıkarmadım.

Sonra telefonum yanlış hatırlamıyorsam bir iki kez daha arıza yaptı. Nedense hep servise verdikten sonra arızalar çıktı. Ekran için verdim, sensörü bozuk verdiler. Onu yaptırdım, çekme problemi ve arka kapak problemiyle verdiler. Tam da o arada garantisi bitti telefonun.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ekim
  12:12

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz bildiriminizle ilgili gerekli incelemeler yapılmakta olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
  Telefonunuz ile ilgili soru ve sorunlarınız hakkında daha fazla bilgi için Nokia.com.tr/destek adresini ziyaret edebilir; teknik servis ile şikayet bildirimlerinizi sikayet@nokia.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Nokia Destek Hattı