Nokia Otomatik Cevap Veriyor!

Onur I. |

Daha önceki iletmiş olduğum mailde fotoğrafların iki tanesi gelmiş . Tekrardan iletilmesini istemişsiniz tekrardan yolluyorum. Değişim için onay maili attınız. Yeni gelecek olan cihaz elime ne zaman geçer? Tel IMEI :35**46 . İletişim tel:0539258*** . ***@hotmail. com / yazıp gönderdim.

Nokia bana otomatik cevap veriyor. This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed. ****Değerli kullanıcımız, ekte servis formu bulunmamaktadır. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı Anıl ( Önemli : Bu E-mail otomatik bir e-mail'dir, lütfen bu e-mail üzerinden geri dönüş sağlamayınız. )

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur I.
  14 Ağustos
  17:18

  iki kez sizin siteye yazdım.verilecek olsa şimdiye kadar verilirdi.aynı maili burdanda yazdım kontrolünü burdan da yapabilir biran önce cevabınızı verebilirsiniz.

 • 14 Ağustos
  15:32

  Değerli kullanıcımız,

  Gönderdiğiniz mailler işlem sırası ve tarihine göre işleme alınmakta olup tek tek değerlendirilmektedir. Mailiniz kontrol edildiğinde tarafınıza yazılı olarak ön bilgilendirme sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Nokia Şikayet Destek Hattı

 • 14 Ağustos
  11:54

  Değerli kullanıcımız,

  Daha önce de belirtildiği üzere sikayet@nokia.com adresi üzerinden konu ile alakalı desteği alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Nokia Şikayet Destek Hattı.

 • Onur I.
  13 Ağustos
  11:15

  Servise 18.07.2013 tarihinde telefonumu verdim.13.08.2013 tarihinde telefonu servise sorduğumda cihazın hazır olmadığı söylendi.İki tarih arası toplam 27 gün yapıyor.4 Pazar günü ve 3 gün bayram tatilini çıktığımızda 20 iş günü yapıyor.Bu süre zarfında cihaz teslim edilmedi.Paramın iadesini istiyorum.Paramın iadesi yapılmadığı takdirde sizi mahkemeye vericem.
  4077 Sayılı Yasanın verdiği seçimlik haklarımdan paramın iadesini talep ediyorum.Gereğini arz ederim.

 • 06 Ağustos
  17:13

  Merhabalar,

  Yasal sürecinizin dolması durumunda sikayet@nokia.com adresi üzerinden destek alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Nokia Şikayet Destek Hattı.

 • Onur I.
  06 Ağustos
  01:41

  19 gündür telefonsuzum 14 iş günü oldu.yasal olarak servisten kullanabileceğim telefon istiyorum telefon veremiyoruz diyorlar.16.08.2013 tarihinde 20 iş günü oluyor.eğer telefonu teslim edilmezse yasal olarak para iade hakkım doğuyor.gelmez ise paramın iadesini istiyorum.

 • 01 Ağustos
  17:21

  Değerli kullanıcımız,

  Göndermiş olduğunuz mailin içerisinde "Daha önceki iletmiş olduğum mailde fotoğrafların iki tanesi gelmiş . Tekrardan iletilmesini istemişsiniz tekrardan yolluyorum." şeklinde durumunu belirtmişsiniz ve mailinizde her hangi bir ek bulunmadığından dolayı eklerin olmadığına dair tarafınıza bilgi verilmiştir.

  Sizin mailiniz üzerine tarafınıza bir yanıt dönülmüş olup cihaz değişiminiz ayın 23.07 itibari ile onaylanmıştır fakat onaydan sonra tarafımıza mail gönderimi yapmış bulunmaktasınız.

  Saygılarımızla,
  Nokia Şikayet Destek Hattı.