Nokia Lumia 925 Isınıyor ve Şarjı Çabuk Bitiyor.

Şevket T. |

Nokia Lumia 925 mobil şebeke kullanımda aşırı şarj yiyor ve ısınıyordu. İnternet gerektiren uygulamalara girdiğimde bir süre sonra ekran dönüp cihaz kendini resetliyordu. Wi-fi bağlantısında aynı sorunları çıkarmıyordu. 2 defa garantiye gönderdim cihazı, Teleservice şikayetlerimi yazdım ve altına yazılım güncellemesiyle çözülmeyeceğini bende yazılım güncellemesi yaptığımı sadece anakart değişimi sorunu çözeceğini belirttim, çünkü aynı durumdan şikayetçi insanlarda vardı. İnatla telefonumun sorununu çözmeden geri gönderildi. Kargo ile Maltepe Teleservice' e bir daha gönderdim. 1 haftadır cihaz hakkında bilgi alamıyorum.

Etiketler :

Isınma Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şevket T.
  09 Haziran
  23:11

  Hep aynı cevabı veriyorsunuz. Atılan şikayet mesajının okunmadığıda açık kopyala yapıştır cevaplar. 2 defa zaten gönderdim iletişimede 2 defa geçtim. 3.ye gönderdim yazdım yukarda da hala dalga geçer gibi cevap vermeye devam ediyorsunuz

 • 09 Haziran
  17:18

  Değerli kullanıcımız,

  Cihazınız üzerinde gerek fiziksel gerek görsel kontrollerin sağlanabilmesi adına cihazı size en yakın yetkili servis göndermenizi rica ediyoruz.

  Yapılacak kontroller sonrasında şikayetiniz devam ettiği taktirde sikayet@nokia.com adresi üzerinden tarafımıza bilgi verebilirsiniz.

  Diğer soru ve talepleriniz için http://www.nokia.com/tr-tr/destek sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Nokia Şikayet Destek Hattı