10 Şubat 2014

Nokia Lumia 920 Telefonum Sürekli Arızalanıyor

Nokia Lumia 920 telefon aldım. 1 yıl bile kullanmadan kamerası arıza yaptı. Durumu ayrıntılı olarak anlattım. Yenisi ile değişilmeli dedim. Nokia bana servise gönderin dedi. 10-15 gün telefon geri gelmedi. Tüm işlerim aksadı. Telefon geldi bir süre sonra ikinci sefer kamera arızalandı. Nokia ya durumu anlattım servise gönderin dedi. 10-15 gün telefonsuz kaldım. Tüm işlerim aksadı. Zarar üstüne zarar ettim.

Telefon tekrar geldi. Bu sefer sinyal yok demeye başladı. İnternet, mesaj, konuşma yapamıyorum. hattandır dedim. Başka telefonlarla denedim sorun Nokia'da. Nokia yaklaşık 1.500 TL'ye sattığınız telefonu eğlence olsun diye almadım. Bu telefonu değiştirmenizi talep ederim. Zararım büyüktür.

Sedat 195 Okunma

Cevaplar

  • Sedat 18 Şubat 2014

    Bu kadar sık bozulan bir cihazın problemli olduğu aşikardır. Nokia problemin çözümünü yapamayıp hak ediş yasalarından çare ummaktadır. Kendi ürününün arkasında durmaktansa yasaların arkasına sığınmaktadır. Burada mağdur olan tarafım. Kendisi bunun farkındadır. Bahsedilen yasa beni değil Nokia firmasını korumaktadır.

  • Nokia Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli kullanıcımız, [email protected] adresi üzerinden tarafınıza iletildiği üzere cihaz ile ilgili hakedişiniz bulunmadığından kaynaklı olarak kaydınız sonlandırılmıştır. Saygılarımızla, Nokia şikayet destek hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön