05 Mart 2014

Nokia Lumia 920 Telefonum Arızalı Çıktı

11.02.2014'de internet üzerinden onca para verip aldığım ve tarafıma 13.02.2013'de ulaşan cep telefonum arızalı çıkmıştır. Teknik servise yönlendirmem sonucunda serviste cihazda mekanik bir arıza tespit edip (fabrikasyon çıkışında sorunlu, cihaz hiç kullanılmadı) parça değişimi yapmışlardır. Kimse dünya para verip aldığı ve arızalı çıkan bir cihazın servise gitmesini, parça değişmesini istemez.

Cihazın acilen yenisi ile değişimini istiyorum. Fabrika çıkışından arızalı olması benim suçum değil, ana kart dışındaki arızalarda değişim yapmıyoruz gibi prosedürler de beni ilgilendirmiyor. Yep yeni, kullanılmamış cihaz arızalı çıkamaz.

Bengü 158 Okunma

Cevaplar

  • Nokia Temsilcisi05 Mart 2014

    Değerli kullanıcımız, Cihazınızın ilk 30 gün içerisinde değişim prosedüründe garanti belgesinde de belirtildiği üzere sadece "elektronik parça" değişimi durumunda bir hakediş elde etmektesiniz. Bu süreçte tarafımızca farklı bir işlem sağlanamamakta olup cihazı satın almış olduğunuz firmadan destek alabilirsiniz. (Nokia'nın ürünlerini internet üzerinde satan bir firmamız bulunmamaktadır.) Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön