Nokia Lumia 720 Telefonum Sürekli Arızalanıyor.

Siyami B. |

11.17.2013 tarihinde aldığımız Nokia Lumia 720 cep telefonu yaklaşık 5 ay içerisinde iki defa arızalandı ilk seferinde servise verdik telefon 21 günde yapıldı 2 ay sonra telefon tekrar arızalandı 06.03.2014 tarihinde servise verdik 08.04.2014 tarihinde arıyorlar telefonu tamir ettik gelin alın diye arıyorlar. Tam 1 ay sonra ya bu telefon 2 ayda bir arızalanacak ise neden geri aynı telefon tamir edilip gönderiliyor ve her seferinde 1 ay boyunca serviste kalıyor.

Telefonu alalı 5 ay oldu 2 sefer servise gitti 2 ay serviste kalıyor biz telefonu 5 ay içerisinde 3 ay kullanmış oluyoruz birde arayıp telefonunuz tamir edilip geldi diye övünüyorlar ya zaten bu telefonda bir sıkıntı var neden övünüyorsunuz çözümünüz yok.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  17:14

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz bildiriminizi kontrol edebilmemiz için cihazınıza ait 15 haneli seri numaranızı (IMEI numarası) ve irtibat bilgilerinizi sikayet@nokia.com e-posta adresinden iletmeniz durumunda konu ile ilgili size geri dönüş sağlanacaktır. (sikayetvar.com adresine mesaj olarak ilettiğiniz imei numaraları dikkate alınmayacaktır)
  Saygılarımızla,
  Nokia Destek Hattı