24 Ağustos 2013

Nokia Garantisi Dolmuş Diye Hizmet Vermiyor!

Nokia e5-00cep telefonumun bir gün konuşurken arka kapak yerinden fırladı. Bir baktım batarya şişmeye başlamış . Daha sonra ki zamanlarda artık telefon hiç kullanılamaz oldu. Nokia' ya kaç kez mail attım. Fakat telefonun garantisi dolmuş diyerek ve telefon kendi, ithalatları değil diye ki bunu Türkiye 'den adı bilinen bir mağazadan alınmış bunu ben mi düzenleyeceğim .

Türkiye 'de satılıyorsa bu senin sorumluluğunda , ama sorumlusu sanki benmişim gibi sorumlu tutuldum. Ve telefonun bataryasını ücretsiz olarak değiştirmeyeceklerini söylediler. Ya ben konuşurken patlasaydı. Durduk yerde şişmeye devam ediyor hala. Ne ben, nede etrafıma bu markayı aldırmam. Bu marka sahipsiz her şeyi boşlamış belli.

Tolga 65 Okunma

Cevaplar

  • Tolga08 Eylül 2013

    hiç bir şeye sahip çıkmıyorlar.

  • Nokia Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Değerli kullanıcımız, Türkiyeye getirilen cihazlar Nokia ithalatı adı altında kayıt altına alınmakta olup bu şekilde garantili işlem sağlattırılabilmektedir. Sizin belirtmiş olduğunuz cihazınız İrlanda kayıtlı gözükmekte olup Türkiyede her hangi bir yetkili servisten ne yazık ki destek alamamaktasınız. Yaşadığınız sorun ile ilgili cihazı satın almış olduğunuz firma ile görüşmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön