Nokia Değişimin Süresini Uzattı!

Ali Ozan B. |

Nokia x3-02 model cep telefonumu 28/08/2013 tarihinde Teleservice İzmir şubeye teslim ettim. Tamir oldu bilgisi geldikten sonra telefonumu 05/09/2013' te teslim aldım. Aynı arızanın devam ettiğini gördüm . 06/09/2013 tarihinde yetkili servis olan Teleservice İzmir 'e kargo ile gönderdim. Telefonum Teleservice İzmir tarafından 16/09/2013 tarihinde bir üst onarım servise Teleservice İstanbul'a gönderilmiş.

21/09/2013 tarihinde Teleservice müşteri hizmetlerini aramamda , telefonun yurt dışından geleceğini (yeni) ve bu sürenin bir ay süreceğini söylemiştir. Bu görüşmeden sonra Nokia şikayet mail olarak aynı fiyatta başka bir model yada fatura tutarını iade istedim. Olumsuz karşılandı. Nokia ve servisten şikayetçiyim.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün Değişim Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  17:29

  Değerli kullanıcımız,

  Mesaj atmak amaçlı kullandığınız alan süreç yorumlamak adına kullanılmakta olup işleminiz takip sürecindedir.

  Sonuçlandığında tarafınıza yazılı yada sözlü bilgilendirme sağlanıyor olacaktır.

  Saygılarımızla,
  Nokia Şikayet Destek Hattı

 • Ali Ozan B.
  30 Eylül
  15:10

  mesajları gören kimse yok mu alooooo.dumanla mı haberleşiyosunuz

 • Ali Ozan B.
  30 Eylül
  09:16

  ilgi alaka sıfır.telefonum yok diyorum hala daha bana yardımcı olacak çözüm yok...

 • Ali Ozan B.
  27 Eylül
  13:22

  zaten 06/09/2013 ten beri bekliyorum...telefonum yok ..bütün işlemlerimi telefonla yapıyorum.15 senedir nokia kullanıyorum sırf bu yüzden nokia ve yetkili servisten soğudum.bu s,on olacak birdaha noki telefon almam.iyi bir ders oldu.bir telefon bukadar geç tamir edilirmi.yenisi yur dışından gelecek diyorsunuz .yurtiçinde telefon mu yok .....ne arayan var ne soran.şikayetleri böyle mi dikkate alıyorsunuz.

 • Ali Ozan B.
  27 Eylül
  13:17

  geri dönüşteki kısa süre kaç gün olur...

 • 25 Eylül
  17:11

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz bildiriminizle ilgili gerekli incelemeler yapılmakta olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
  Telefonunuz ile ilgili soru ve sorunlarınız hakkında daha fazla bilgi için Nokia.com.tr/destek adresini ziyaret edebilir; teknik servis ile şikayet bildirimlerinizi sikayet@nokia.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Nokia Destek Hattı