Nokia Değişimi Sıfır Telefonla Yapmıyor!

Esra T. |

Nokia X2 model telefonumuzu şebeke sorunundan dolayı tam 8 defa garantili olarak tamire gönderdik. Her seferinde sözde tamir edilip tarafımıza geri gönderdiler. Tüm tamir fişleri duruyor ve Nokia'yı arayıp yaptığımız şikayette tamir kaydı görmediklerini belirttiler. Ancak bizim elimizde gönderdiğimize dair fişler duruyor ve bunları Nokia'ya faxladık.

Sonuç olarak tamire tekrar gönderdik ve iç takımını değiştirip yeni diye gönderdiler. Ancak hala aynı durumdan şikayetçiyiz. Telefonda şebeke denen bir şey yok . Sürekli olarak rehber kaydı bulunamadı diyor. Telefon hiç çekmiyor , aldığımız günden beri tamirden çıkmadı. Ama sorunu gideremediler. Nokia telefonumuzu sıfırıyla değiştirilmesini istiyoruz.

Etiketler :

Sinyal Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra T.
  01 Ekim
  17:40

  İlgili servis formlarindan kasit tamir makbuzlariysa onlarin hepsini size gonderdik sizde ona istinaden telefonun ic takimini degistirdiniz ama hicbir duzelme yok telefonda simdi gonderdigimiz makbuzlari tekrar istiyorsunuz.

 • 01 Ekim
  17:16

  Değerli kullanıcımız,

  Cihazınızın giriş kayıtlarının kontrol edilebilmesi adına ilgili servis formlarının kontrol edilmesi gerekmektedir.

  Saygılarımızla,
  Nokia Şikayet Destek Hattı

 • Esra T.
  30 Eylül
  17:29

  hiç bir şekilde iletişim kuramadım. Biz artık vazgeçtik kenera attık telefonu Nokia satış sonrası destek malesef sıfır görüldüğü üzere belki 10 defa aradım hiç bir şekilde ulaşamadım. En son teleservisle görüştüm onlarda makbuzlaru isteyip durdular ama biz makbuzları nokiaya göndermiştik.

 • Esra T.
  12 Ağustos
  17:55

  Merhaba;
  Rica etsem dönüş sağlayabilir misiniz?

 • Esra T.
  05 Ağustos
  09:28

  Sayın yetkili bizden talep ettiğiniz tamir makbuzlarını size faxlamıştık ve bunlara istinaden bizi arayıp telefonu göndermemizi istediniz bizde gönderdik tekrar tamir edip gönderdiniz şimdi tekrar istediğiniz makbuzları bulamıyoruz. bu durumda ne yapmamız gerekiyor. bize geri dönüş sağlayabilir misiniz? biz ulaşamıyoruz.

 • Esra T.
  26 Temmuz
  09:59

  Çözüm üretebildiniz mi şuan telefonumuzu kullanamıyoruz. Acil dönüşlerinizi beklerim.

 • 23 Temmuz
  17:12

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz bildiriminizle ilgili gerekli incelemeler yapılmakta olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
  Telefonunuz ile ilgili soru ve sorunlarınız hakkında daha fazla bilgi için Nokia.com.tr/destek adresini ziyaret edebilir; teknik servis ile şikayet bildirimlerinizi sikayet@nokia.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Nokia Destek Hattı