18 Ocak 2014

Nokia Değişim Yaptık Diye IMEI Numarası Değiştirmiş.

Sıfır olarak aldığım ve servisten geldiğinde ekran ve kamera etrafındaki açılmalar nedeniyle 2.defa değişim talebi ile servise gönderdiğim Nokia Lumia 925 için 07/01/2014 tarihinde Nokia'dan telefonun aksesuarsız olarak yeni telefonla değiştirileceğine dair tarafıma bilgi veridi.

17/01/2014 tarihinde telefonu servisten aldığımda göndermiş olduğum telefonun sadece IMEI numarası değişmiş olarak geri geldiğini gördüm. Nokia'nın müşteri memnuniyeti diye bir derdi olmadığını ve adeta müşteriyi kandırmaya çalıştığını gördüm.

Kuttusi 313 Okunma

Cevaplar

  • Kuttusi10 Şubat 2014

    Nokia için demekki bir telefonun kasası müşteri memnuniyetinden daha önemli.Bana aksesuarsız sıfır telefon gönderilecek deniyor,yeni telefon yerine aynı telefın İmei nosu değişmiş olarak geri gönderiliyor.ayrıca içinden herhangi bir parçanın değişip değişmediğini ben nereden bileceğim.Ayrıca telefonun arka kapağı açıldığından oynama yapıyor.Netice olarak 15 yıldır sadece nokia telefon kullanmış birisi olarak beni nokia düşmanı yaptınız.Herkim bana nokia dese sakın ha, diyorum.Ben şu an içime sinmeden kullandığım telefonu ilk fırsatta elimden çıkartacağım ve nokia'nın bu yaptığını her platformda anlatıyorum.

  • Kuttusi21 Ocak 2014

    Talebim karşılanmadı,söylenenle yapılan uygulama farklı.Sıfır cihaz diye eski cihazın İmei numarası değişmiş olarak geri geldi.

  • Nokia Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli kullanıcımız, Nokia prosedürü gereği cihazınızın servis girişleri ve arızalarının tekrarlanmasına istinaden cihazınızın değişimi gerçekleştirilmiş , kozmetik parçalarında sorun gözlemlenmediği için kozmetik parçaları değiştirilmemiştir. Yeni cihazın IMEI numarasını kontrol ettiğinizde eski cihazınızın IMEI numarasından farklı olduğu görülecektir. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön