Nokia Cihazımın Kasasında Soyulmalar Var.

İlhan A. |

Nokia telefonu Ankara Anteres alış veriş merkezinde bulunan Teknosa mağazasından aldım. Belli bir süre sonra telefonun bazı bölgelerinde soyulmalar meydana geldi. Bunun üzerine telefonu aldığım mağazaya götürdüm. Telefonumu servise gönderdiler. Telefonun 20 günün dolmasına 1 saat kala bana teslim ettiler. Telefonumun arka kapağını değiştirmişlerdi.

Bende bu arada reyondaki aynı model telefonlara baktığımda onlarında arka kapaklarında soyulmalar olduğunu gördüm. Yetkili kişilere bunları gösterdim. Telefonu 3 ay kullandıktan sonra yine soyulmaya başladı. Telefonumu 29.03.2014 tarihinde tekrar servise gönderdiler. Teknosa mağazaları bu özürlü ürünü satmaya devam ediyor.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhan A.
  03 Nisan
  19:37

  ben telefonu Teknosa mağazasından aldım ve aldığım yere götürdüm.Onlarda servise gönderdiler Fakat çözüm aşaması 20 gün gibi uzun bir süre alıyor.Tabi bende bu arada telefonsuz kalıyorum.Ve madur oluyorum.Zaten bu telefon serisinin hepsi özürlüdür ve satılmaya devam edilmektedir.

 • İlhan A.
  03 Nisan
  19:33

  nokıa eskiden sağlam ürünler yapardı.Şimdi ise hepsi çin malı kalitesiz ürünler.

 • 31 Mart
  17:21

  Değerli kullanıcımız,

  Yaşadığınız sorun ile alakalı cihazınızın detaylı bir şekilde kontrol edilebilmesi adına size en yakın Nokia yetkili servisi ile irtibata geçmenizi rica ediyoruz.

  Saygılarımızla,
  Nokia Şikayet Destek Hattı