23 Eylül 2013

Nokia Cihazım 3. Kez Servise Gidecek!

Nokia Lumia 820 cep telefonu aldığım günden beri sorun çıkarıyor. Servise gidip geldiğinde de sorunları yine tekrar ediyor. Her seferinde değişim iade talep ediliyor ama dikkate alınmıyor. Diğer sorunların yanına resmen patlayacak derecede ısınma başladı. Patlayıp bana zarar gelse, bunun bedelini veremeyecekler.

Belli ki telefon kusurlu. 3. kez servise gidecek ve kesinlikle iade istiyorum. Yarın yine servise göndereceğim . Bu kez de değişim iade olmazsa , 4. kez servise gitmek zorunda kalacak . Çünkü sorun düzelmiyor; aksine üst üste sorunlar ekleniyor. 4. kez servise gittiği zaman da , Tüketici Haklarına kendim başvurup iadesini alacağım. Telefonun kamerası kabarıyordu, servisten sonra iyice çıktı (fotoğraf ekte).

Ahsen 112 Okunma

Cevaplar

  • Nokia Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildiriminizle ilgili gerekli incelemeler yapılmakta olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Telefonunuz ile ilgili soru ve sorunlarınız hakkında daha fazla bilgi için Nokia.com.tr/destek adresini ziyaret edebilir; teknik servis ile şikayet bildirimlerinizi [email protected] e-posta adresine gönderebilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön