Nokia Asha 306 Hatalı !

Selda Nur T. |

20.06.2013 tarihinde Teknolojix sitesinden almış olduğum Nokıa Asha 306 kodlu ürünü kullandığımdan beri sorun yaşıyorum. İlk 6 ay telefonunun internetini kullanmadım. İnternetini kullanınca işlevinin olmadığını girmediğini fark ettim ve şarj olmuyor aynı zamanda telefonun saati her gün 1 dk. otomatik olarak geri atıyordu. Tamire verdim, bugün geri aldım. Yazılım güncellemesi yapmışlar, daha kötü olmuş. Wi-fi açık olmasına rağmen telefonumdaki bütün dakikalarımı yedi. Böyle saçma bir yazılımı olan telefonumu iade etmek istiyorum. Bütün yazılımı hatalı olan bu telefon piyasadan toplanmalı.

Etiketler :

Kurulum Yazılımı Wi-Fi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selda Nur T.
  17 Ocak
  10:56

  üst yetkili servisinizden telefonun geldi bir çok sorunu düzeltilmiş ama yine telefonum irtenete bağlanmakta sorun yaşıyor en küçük bir şeyde takıldığında hata verip kitleniyor. en büyük hatası vifi bağlantısı yap demem ve bağlanmadan önce sor dememe rağmen liralarımı yemesi oldu bağlantı koptu demeden telefonumun dakikalarını yedi bir kerede 10 tl mi yedi 2 dk içinde iade etmek istiyorum. yazılım açığı mevcut kullanışsız bir telefon samsung marka başka eski bir telefonum var yazılımı buna göre çok eski olmasına rağmen hiç bir zaman beni mağdur etmedi.

 • Selda Nur T.
  09 Ocak
  19:59

  şikayetim daha çözüme ulaşmadım kesin bir şekilde iade etmek istiyorum telefonum şuan tamirde sürece göre belli olacak tutumları

 • 06 Ocak
  17:32

  Değerli kullanıcımız,

  Cihazınızın belirttiğiniz problemleri taşıyıp taşımadığının kontrolünün sağlanabilmesi adına üst yetkili servis noktamız olan Teleservice cihazı göndermenizi rica ediyoruz.

  Saygılarımızla,
  Nokia Şikayet Destek Hattı