04 Mayıs 2013

NNB Deniz Egece İade Almıyor!

Nöro Natural Beden Deniz Egece bilinç kodlama cihazı. Bilinç altınızı etkileyerek zayıflamanıza yönelik üretilmiş bir cihaz olduğu söylenerek ve 21 gün izlenirse işe yarayacağı yaramaması durumunda 1 yıl geçse dahi iade alınabileceği belirtilen bir ürün. Tabi dedikleri gibi değil bende işe yaramadı ve iade etmek üzere aradığımda tüketici yasasına göre 15 gün içinde iade edilmezse iade alınmayacağı söylendi.

Sibel 2.596 Okunma

Cevaplar

  • Sibel16 Ağustos 2013

    ama bana ürün pazarlanırken 1 yıl dahi geçse ürün iade alınacak dedi ve ben zaten bu söze istinaden ürününüzü denemeye karar vermiştim. Bende işe yaramadı ki bütün talimatları denedim Selvi hanımla görüştüm onun talimatlarınıda ayrıca yerne getirdim ama olmadı ve bu arada ben zaten ürünü defalarca iade etmek istediğimi bildirdim sizde defalarca onuda deneyin bunuda deneyin dediniz olmazsa iade alırız dediniz ama almadınız sözünüzü tutmadınız. Ayrıca 21 günde etki etmesi beklenen bir ürününde 15 gün içinde iade alınması şartı sizce de komik değilmi. Bu şikayetleri cevaplarken müşteri ile satış danışmanlarınızın konuşmalarını dinleyerek yanıtlayın lütfen. Zira müşteri verilen teminatlar karşısında ürün alır.

  • NNB Neuro Natural Body Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Merhaba, Ürünlerimiz 15 gün içerisinde iade politikası ile satılmaktadır. Ürünlerin yapısı ama amacı gereği 15 günü geçen ürünlerin iadesi/değişimi söz konusu değildir. 0850 532 0 662 çağrı merkezimizden konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İlginize Teşekkür Ederiz.

  • Sibel27 Haziran 2013

    iade etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön