13 Mart 2018
Yorum Yap
#10230268

NN Hayat ve Emeklilik Uzuv Kaybında Ödeme Yapmadı

NN Hayat sigortası kredi çektim kredi çekerken bana Ferdi Kaza Sigortası yaptıklarını söylediler, bunun ne işe yarayacağını söyledim onlarda ölmeniz veya uzuv kaybınızda geride kalanlara ödeme yapılacağını söylediler. Ben de bu hafta ciddi bir ameliyat geçirdim kendi isteğimle değil tabii ki beyninde tümör çıkmış iki aydır uğraşıyorum NN Hayat'ı aradığında oradaki arkadaş bana yardımcı olamayacağını söyledi ameliyat sonrası uzuv kaybım oluştu sizden yardım bekliyorum.

Bekir Bekir 677 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi20 Mart 2018

  Merhaba, Uzuv kaybı ya da vefat durumu kaza sonucu oluşursa poliçenizin teminatlarından faydalanabilirsiniz. Poliçenizde işsizlik teminatı bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

 • Bekir15 Mart 2018

  Kolay gelsin bana bunu yaparken başınıza bir şey geldigin mesela ölüm olursa ailenize uzuv kaybı olursa size ödeme yapıyoruz dediler ben eğer olseydim aileme yine bir ödeme yapilmayacakmiş benim şu an ıssız kalma riskim var ne yapacağım kolay gelsin

 • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi14 Mart 2018

  Merhaba, Yaşamış olduğunuz rahatsızlık kaza sonucu değilse poliçeniz teminatı kapsamına girmemektedir. Saygılarımızla.

 • Bekir14 Mart 2018

  Selam şu anda bana yardımcı olamayacak misiniz

 • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi13 Mart 2018

  Değerli Sigortalımız öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz, Ferdi Kaza Sigortalarında verilen teminatlar kaza sonucu vefat teminatı, kaza sonucu maluliyet teminatı ve kaza sonucu tedavi masrafları teminatı şeklindedir. Kaza sonucu olmayan, hastalık sebebi ile gerçekleşen maluliyet ve ecelen vefat durumları hayat sigortası teminatları kapsamına girmektedir. Konu hakkında daha detaylı bilgi için 4441666 Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları