24 Ekim 2016 #6752359

NN Hayat ve Emeklilik Haberim Olmadan Yapılan Hayat Sigortası

Kasım ayında 197 TL hesabımdan hayat sigortası çekiliyor ve o zamanlar sistemlerde gözümden kaçıyor. 1 sene sonra 1 ay kala böyle bir şey duyuyorum.
1. Geçtiğimiz gün hesabımdan 300 TL'nin hayat adı altında ücret çekilip neden 260 TL iadesi yapılıp 40 TL nereden kesildiğini söylemiyorlar.
2. 197 TL benim imzam olmadan benim adıma nasıl sigorta yapılıyor ve hesabımdan para çekiliyor?
3. Sigorta yapıldıysa madem bunun bilgisi neden yapılmıyor bugüne kadar? Adresime hiçbir poliçe gelmedi.
Ben 300 TL'nin iadesini istiyorken hizmet almadığım bir şeyi benden habersizce yapılıp iadesini isterken 40 TL eksik yatırıldığını gözlemliyorum.
Daha sonra hesaplara bakınca 197 TL daha kesildiğini öğrendim. Umarım gerekli müdahaleyi gecikmeden gerçekleştirirler lakin ben bu konuda hem maddi anlamda sıkıntıya düştüm. Hem de manevi olarak yıprandım. En kısa sürede iadesini talep ediyorum.

Barbaros 877 Okunma

Cevaplar

  • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Sigortalımız, İlgili şube ile gerekli iletişim sağlanmış ve 5847310 nolu poliçenize ait kalan prim tutarının da tarafınıza iade edilmesine karar verilmiştir. İade süreci başlatılmış olup, en kısa süre içerisinde İng Bank Fatih şubesindeki hesabınıza ödeme yapılacaktır. Saygılarımızla.

  • Barbaros27 Ekim 2016

    En kısa sureden kastiniz nedir acaba bekliyorum da hala bilgilendirme yapılmadı.

  • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Sigortalımız, Talebiniz incelemeye alınmış olup, sonucu hakkında en kısa süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön