21 Ekim 2016 #6741571

NN Hayat ve Emeklilik Eksik Evrak Bildirimi

Annemin vefatı dolayısıyla BES 'ten çıkış yapmak istedim. Gerekli evrakları tarafıma mail atmalarını istedim ve atılan maile göre işten izin alarak evrakları tamamladım. Ancak evrakları gönderdikten sonra ulaşıp ulaşmadığını sorduğumda ulaştı ,eksik evrakınız yok dendi. Sonra bana gelen mesajla eksik evrakım olduğunu, aramam gerektiği iletildi. Aradığımda F** evrağına onaylıyorum kelimesi yazmadığımdan işleme alınamadığını , onu da yaparsam evraklarımda eksiklik olmayacağını bildirdiler. Yazdım tekrar mail attım.


Ulaşıp ulaşmadığını öğrenmek için aradığımda, bana tekrar eksik evrakım olduğunu ilettiler. Neymiş? Nüfus kayıt örneğim. Benden istenilen evraklarda böyle bir evrak olmamasına rağmen istenmesi olduda ben mi almadım. Nerede müşteri memnuniyeti sorarım size. Yanlış bilgilendirmelerle harcanan zamanlar. Önce sen deyip, sonra sen demeler aldatıcı! Şikayetim var!

Mehtap 1.328 Okunma

Cevaplar

  • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Sigortalımız, Yapılan incelemede sözleşme iptal sürecinizin başlatıldığı, fon satışlarının 26/10/2016 tarihinde tamamlanacağı görülmüştür. İadeniz aynı gün belirttiğiniz banka hesabınıza gönderilecektir. Saygılarımızla.

  • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Sigortalımız, Talebiniz incelemeye alınmış olup, sonucu hakkında en kısa süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön