15 Mart 2016

NN Hayat ve Emeklilik Alacağınız Var Dediler Ama İlgilenmiyorlar!

Babamın ING Bank'tan almış olduğu iki krediye istinaden iki adet NN Hayat ve Emeklilik sigortası yapılmıştır. Kendisi kredi taksitleri bitmeden vefat ettiği için kredi borcunu kapattınız ve daha sonra eve bir zarf geldi varisleri olarak alacağımız olduğuna dair. Gelen kağıttaki numarayı aradım ve bazı belgeleri mail olarak göndermemi istediler. Abim ikimize ait olan istenen belgeleri 1 ay önce mail attığı halde hala kimse ilgilenmedi.

1 hafta önce de ben tekrar gönderdim ama hala ilgilenen kimse yok. Belgelerde bir eksiklik varsa geri dönüş de yapılmıyor. Hiçbir şekilde bilgilendirme de yapılmıyor. Alacağınız var diye eve zarf gönderen sizsiniz, ilgilenmeyen yine sizsiniz. Dalga mı geçiyorsunuz siz insanlarla?

Sinem 341 Okunma

Cevaplar

 • Sinem25 Mart 2016

  3 is günü dediniz 5 gün oldu hala ödeme yok. Nasıl bir çalışma sisteminiz var, nasıl bir kurumsunuz anlayamadım. Sıkıldım artık size mail yazmaktan. Şikayet yazmaktan... .

 • Sinem24 Mart 2016

  Pazartesi 3 iş günü içinde ödeme yapılacak diye söylendi ama hala ödeme olmadı ve 5 gün oldu. İlgilenir misiniz?

 • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi21 Mart 2016

  Sayın Karakoç, İlgili birimimize konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Gönderdiğiniz evraklar incelenerek son durum hakkında tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

 • Sinem21 Mart 2016

  İstediğiniz belgeleri gonderdik. Kontrol edebilir misiniz?

 • Sinem21 Mart 2016

  Sayın yetkili abim ve kendime ait evrakları gönderdim, neyi ayrı ayrı istiyorsunuz açıklar mısınız? Mailden cevap gelmiyor. Illa ki buraya mi yazayım? Tekrar sadece kendime ait evrakları gönderdim. Abim de birazdan gonderecek kendi mail adresinden. İşlemleri yapar mısınız? Cevap verir misiniz?

 • Sinem16 Mart 2016

  teşekkür ederim ilginize. Umarım bilgilendirme en kısa surede yapılır. Bekliyorum.

 • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi16 Mart 2016

  Sayın Karakoç, Durumunuz ilgili birimimize iletilmiştir. Konuyla ilgili olarak sizinle irtibata geçilerek gerekli açıklamalar yapılacaktır. Saygılarımızla.

 • Sinem16 Mart 2016

  Sayın yetkili, öncelikle çağrı merkezinde ki personellerinize söyleyin doğru bilgi versinler. Vergi dairesinden vergi borcu yoktur belgesi dediler, simdi ki mailde de veraset ve harçlar bolumunden odenek tutarlarları belirten cevap yazısı almamız gerekiyormuş. Neden bastan doğru düzgün bilgi vermiyorlar. Tamam ben bu belgeyi de alıp gondericem size. Fakat Nurdan hanım a ait belgeleri gonderemem çünkü o da vefat etti babamdan birkaç ay sonra. Bununla ilgili ne yapmamiz gerekiyor. Kendisi öz annem olmadığı için ölüm belgesi de yok elimde. Çağrı merkezini arayıp sormak istemiyorum çünkü doğru cevaplamiyorlar hiçbir seyi. Sizden cevap bekliyorum.

 • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi16 Mart 2016

  Sayın Karakoç, Yapılan incelemede dosya ile ilgili eksik evrakların bulunduğu ve eksikler hakkında mail adresinize gerekli bilgilendirmenin 15/03/2016 tarihinde yapıldığı görülmüştür. Eksik evrakların tamamlanmasının ardından dosyanız için ödeme onayı aşamasına geçilebilecektir. Saygılarımızla.

 • Sinem16 Mart 2016

  Poliçe no. 2972936 ve 3216547 babamın adi Kemal Buğdaycı yardımlarınızı bekliyorum

 • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi15 Mart 2016

  Sayın Karakoç, Size yardımcı olabilmemiz için poliçe sahibi babanızın ad soyad, poliçe no ya da TC no gibi bilgileri bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön