22 Şubat 2013 #1648826

ING Emeklilik Poliçe Yapmak İçin Zorluyor!

Ofisimde çalışırken, evde TV seyrederken, Alışveriş merkezinde ailemle gezerken, yemek yerken, tuvaletteyken, yurt içinde veya yurt dışındayken farketmiyor. Sanki en doğal haklarıymış gibi beni cep telefonumdan arayıp, ismimi de yanlış söyleyip, size bilmem ne hakkında bilgi vermek istiyoruz diye soruyorlar.


Cep telefon numaramı ve ismimi nereden aldıklarını söylemiyorlar. Ne hakkınız var insanları rahatsız etmeye. Ben size cep veya ev telefon numaramı verdim mi ? Beni arayabilirsiniz dedim mi ? Sattığınız ürünle ilgilendiğimi belirten herhangi bir umut verdim mi ?

Sami 205 Okunma

Cevaplar

  • Sami26 Şubat 2013

    İşte şikayetim tam da bu noktada. Hiç ilgilenmediğim poliçeyi satmak için isteğim dışında 100 kere arıyorsunuz. Şikayetimle ilgili sadece 3 kere üst üste (25 Şubat günü 14:09, 15:02, 15:10) aradıktan sonra, "ulaşamadık" deyip kestirip atıyorsunuz. Zaten benim sizinle konuşacak birşeyim yok. Onun için sizi aramayacağım. Size vermediğim cep numaramdan beni arayıp birşey satmaya çalışmayın, benim için yeterli.

  • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Sami Cohen, İlettiğiniz numaralardan tarafınıza ulaşamamaktayız. Şikayetiniz ile ilgili 4441666 nolu Müşteri İletişim Merkezimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön