01 Nisan 2013 #1715450

ING Emeklilik Ölüm Sonrası Ödeme Yapmıyor!

Babam ***ölümünden önce 2011 de kredi çekmiş ve bunun yanında hayat sigortası yaptırmış. bu hayat sigortası 2016 ya kadar sürüyor. ama babam bankaya olan borcunu ölmeden önce 24. 12. 2012 de kapatmış bulunmaktadır. tekrar bu bankadan 8000 tl daha kredi çekmiştir. bunu da sigortalamıştır.


Banka babamın kalp krizi geçirdiğini bahane ederek ve babam için yanlış beyan verdiğini söyleyerek tazminat ve kredi borcunu ödememekte ısrar ediyor. ve bizi borçlu çıkarıyor. babam 53 yaşında. babam ilk krediyi çektiğinde tüm sağlık araştırmasıyla ilgili yetki verdiğini beyan etmiştir. babam bu konuda yanlış konuşacak birisi değildir. bu poliçenin araştırılmasını rica ediyorum. hukuki yollara başvuracağım.

Filiz 241 Okunma

Cevaplar

  • Filiz24 Nisan 2013

    Ben Yusuf Bolatbaşın kızı Filiz Güngör Bankanız'dan Babam' ın ölümünden sonra olan kredi sigortasından 20 günden fazla oldu. Bankanız'dan bir cevap alamadım. İNG Emeklilik olarak itiraz dilekçemi dikkate almanızı ve bana haber vermenizi beklemekteyim. SAYGILARIMLA.

  • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi01 Nisan 2013

    Merhum sigortalımızın kızı Filiz hn.ile görüşülmüştür. Konu ile ilgili itiraz dilekçesini Genel Müdürlüğümüze gönderdiklerinde dosya ilgili departman tarafından tekrar değerlendirilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön