23 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2464868

ING Emeklilik İptal İşlemini Yapmıyor

2013 yılında ING Bank'tan arıyoruz ferdi kaza sigortası yapalım dediler. Tamam dedim düzenli olarak kredi kartımdan çekildi, ancak ne bu hizmetten nasıl nerede ve ne şekilde faydalanacağımı söylediler, nede bana bir poliçe ulaştı. Sonraki sene yenileyelim dediler, kesinlikle hayır dedim ancak yenilediler. Yine düzenli olarak kredi kartımdan ödeme alıyorlar.


İptali için defalarca aradım iptal ettik dediler, paranız şu tarihte iade edildi ING Bank ile görüşün dediler iptal edilen hiç bir şey yok. Bu konuda sinir hastası oldum defalarca dakikalarca telefonda sinir harbi yaşadım. Dilekçe yazdım mail attım ne bir dönüş oldu, ne bir muhatap olan yazı geldi. Bu nasıl anlayış soruyorum size?

Fatih Fatih 1.077 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Sayın ilgili, Devam eden Ferdi kaza poliçeniz bulunmamaktadır. İptal işlemi tamamlanmış görünmektedir. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

  • Fatih26 Mayıs 2014

    bu şikayetimi ıng musterı hızmetlerınden bır personel ile görüştükten sonra yazdım kendısı poliçenin aktif olup herhangi bir iade bedelinin söz konusu olmadıgını şikayet talep formu oluşturmam gerektiğini söyledi.oysa paranın iade edilme tarihinden cok sonra ben aradım...

  • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Sayın ilgili , Poliçenizin iptali 08/05/2014 te yapılmış ve iadeniz kredi kartınıza yapılmıştır. İlgili ödemeye ait dekont mail adresinize gönderilecektir. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları