03 Mart 2016

NN Hayat ve Emeklilik Vefattan Sonra Ödenmeyen Hayat Sigortası!

Babamı 10 Mayıs 2014 tarihinde ani kalp krizinden dolayı kaybettik ve ING Bank'tan kredisi vardı. 14 Şubat 2016 tarihinde banka tarafından arandık, sigorta şirketinin para yatıracağını, gerekli evrakları toplamamızı istediler. 16.02.2016 tarihinde banka evrakları sigorta şirketine gönderdi, 15 gündür hiçbir ödeme yapılmadı.

En sonunda sigorta şirketini aradık ve evraklar bize ulaşmadı dediler. Tekrar bankaya gittik ve oradan tekrar gönderdik. 1 hafta içinde geri dönüş yapılır dediler. Biz babamızı kaybedeli 2 yıl olmak üzere bu sigorta şirketi bunca zaman neredeydi? Hadi şimdi evrak istedi bir ödeme yapacaklar 3 hafta oldu. Böyle sorumsuzluk ve vurdumduymazlık olamaz, bunların hepsinden şikayetçiyim!

Gamze 431 Okunma

Cevaplar

 • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi15 Mart 2016

  Sayın Yıldırım, Dosyanızın eksikleri tamamlanmış ve ödeme aşamasına gelinmiştir. Ödemeniz 16/03/2016 tarihinde belirtilen hesaba yapılacaktır. Saygılarımızla.

 • Gamze 15 Mart 2016

  Nn hayat emeklilikte çalışan arkadaşlar ayın 10 unda eksik kalan evrakı yolladım bugün ayın 15 bir cevap veremiyorsunuz bir ödeme yapmak bu kadar zor mu sonuçta bu ödemeyi yapıcan diye sen arıyorsun şimdi de oyalamaya çalışıyorsun yapmayın bunu kendi adınızıda kötülemeyin insanların inancı olsun sizlere

 • Gamze 10 Mart 2016

  Vergi dairesinden istenilen yazıyı alıp size mail olarak yolladım teyit almak için Müşteri hizmetlerini aradım 1 hafta sonra sisteme düşeceğini söylediler bu kadar saçmalık olur mu hangi devirdeyiz bilişim çağında yaşıyoruz sayın yetkililer o mail gelip gelmediğini söylemek 1 dk lık bir iş zaten vefatın üzerinden geçeli 2 yıl olmak üzere hala siz neyi uzatmaya çalışıyorsunuz bir an önce çözüm bulmanızı arz ederim... .

 • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi09 Mart 2016

  Sayın Yıldırım, Yapılan incelemede tazminat dosyası ile ilgili evrakların şirketimize ulaştığı fakat vergi dairesinden alınan yazının hatalı olduğu görülmüştür. Doğru yazının alınabilmesi için gerekli evraklar mail adresinize iletilmiştir. Saygılarımızla.

 • Gamze 07 Mart 2016

  Evet 1 hafta daha geçti sigorta şirketini aradım ve tel çıkan müşteri temsilcisi evrakların yine ulaşmadığını söylüyor bu kadar saçma bir kurum olabilir mi geçen hafta perşembe günü bankadan tekrar yolladık evrakları bu şirketten şikayetçiyim

 • Gamze 03 Mart 2016

  cevap verdiğiniz için teşekkürler ama incelemeye alınıcak bi durum söz konusu değil zaten bu paranın yatırılıcanı sizden gelen tel ile öğrendik o yüzden en kısa zamanda ödeme yapılmasını isterim... . Eğer 2 iş günü içinde ödeme gerçekleştirilmezse bir sonra ki şikayetimi BİMER e yapacağım bilginize...

 • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi03 Mart 2016

  Değerli Sigortalımız, Talebiniz incelemeye alınmış olup, sonucu hakkında en kısa süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön