28 Ekim 2016

NN Hayat ve Emeklilik Prim İptali!

ING Bank'tan kullandığım kredilerime istinaden NN Hayat ve Emeklilik üzerinden hayat sigortası yaptılar.
Kredilerimi erken kapattığım için ilgili sigorta bedelleri için form imzaladım. Fakat bu kadar kötü müşteri hizmetleri anlayışı olan bir firma görmedim, hiçbir şekilde banka üzerinden yapılan işlemlerde bilgi alamıyorsunuz. Arıyorsunuz cevap yok. Zaten ING çok kötü bir banka olduğu için aslında şaşırmadım diyebilirim.

Yasin 1.846 Okunma

Cevaplar

 • Yasin 31 Ekim 2016

  Eevt aradınız bilgi verdiniz ama ing bank ve nn hayat emeklilik firmalarından kesinlikle uzak durun evet garanti İş Bankası fahiş fiyatlar alıyor ama gerçekler bu bankadan iyiler. Evraklar geldiği gün hemen hakem heyetine şikayette bulunacağım. 400 s, gorta bedeli alınıp yarısında kredi kapattım elime 130 lira iade geldi gerçekten koskoca banka benim 70 lirama düşmüş.

 • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Sigortalımız, İptal talebinde bulunduğunuz 2 poliçenizin işlemlerinin tamamlandığı ve iadelerinizin bugün gün sonuna kadar hesabınıza yatırılacağı bilgisi edinilmiştir. İlgili poliçelere ait iştira hesap dökümü evraklarınız mail adresinize gönderilecektir. Saygılarımızla.

 • Yasin 31 Ekim 2016

  Aaaaaaa cevap verdiler. Çok ilginç kesin kötü bir şey olacak. Ben inceleme değil sonuç istiyorum.

 • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi30 Ekim 2016

  Değerli Sigortalımız, Talebiniz incelemeye alınmış olup, sonucu hakkında en kısa süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön